Forum Replies Created

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • samee
  Członek
  Post count: 5
  #10963 |

  Tutaj jest grupa na fb: https://www.facebook.com/groups/160831773946997/?fref=ts tam możesz napisać, ktoś na bank odpowie.

  Wiem, że w soboty o 19.00 na inflanckiej trenują ludzie, w piątek na potockiej po 22.00(nocne pływanie) ostatnimi czasy ktoś jest regularnie. Najlepiej napisz na grupie fb’owej.


  samee
  Członek
  Post count: 5
  #20383 |

  Dętkę od środka wyczyściłem benzyną ekstrakcyjną. Może dałem za mało kleju, albo za mocno docisnąłem. Skręciłem to ściskami, może w tym jest problem.
  Przy okazji jeszcze zapytam, a jak do takiej konstrukcji mocujesz zapięcie? Stosujesz dodatkowo jakiś kawałek paska z obu stron czy bezpośrednio dętkę przekładasz przez zapięcie?


  samee
  Członek
  Post count: 5
  #20381 |

  W jaki sposób i czym kleicie dętkę? Ten śrut nie jest powlekany więc neck musi być szczelny.
  Próbowałem kleić dętkę klejem: „Dragon klej guma-skóra”, ale nie za bardzo to trzyma.


  samee
  Członek
  Post count: 5
  #15262 |

  @Jools23, nie znam zapewne tak dobrze realiów i klimatu panującego w społeczności freediverów, ale pozwolę sobie skomentować Twój post.
  Wydaje się, że Twoim głównym problemem jest to, że Ceti i Nitas zarabiają kasę. Co w tym złego? Są fachowcami w swojej dziedzinie mają potężne doświadczenie i wiedzę, dlaczego nie mają przy okazji zarobić robiąc to, co ich kręci. Skoro są ludzie chętni płacić za ich usługi wszystko jest OK.


  @Jools23
  informacje na temat hiperwentylacji można znaleźć z łatwością wystarczy dostęp do internetu, po wpisaniu hasła: hiperwentylacja freediving w wyszukiwarkę google dostajesz jako pierwszy link do artykułu wspomnianego przez Ciebie Nitasa.

  Zgodzę się co do jednego przydałaby się większa promocja tego sportu u nas w kraju, ale do tego trzeba zaangażowania większej ilości osób niż tylko Nitas i Ceti, wspólnego działania. Jednak czy ten post jest dobrym początkiem dialogu nad problemem?


  samee
  Członek
  Post count: 5
  #20542 |

  Czy płetwy poszły? Jesli nie to jaka jest ich cena?


Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)