Polscy freediverzy od lat należą do absolutnej światowej czołówki. Poniżej prezentujemy największe osiągnięcia członków kadry narodowej (miejsca 1-8) na zawodach rangi mistrzowskiej

.

2022

Julia Kozerska – złoty medal w DNF (210m, basen 50m, rekord świata), srebrny medal w STA (8’01”), brązowy medal w DYN (256m) na Basenowych Mistrzostwach Świata CMAS w Belgradzie, złoty medal w DNF (209m, basen 50m, rekord świata), srebrny medal w DYN (260m), srebrny medal w STA (7’41”) na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Burgas

.

Magdalena Solich-Talanda – złoty medal w DYN (265m), złoty medal w DYNB (236m), srebrny medal w DNF (180m, basen 50m) na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Burgas, srebrny medal w DYN (262,78m), srebrny medal w DYNB (248,7m), brązowy medal w DNF (198,69m, basen 50m) na Basenowych Mistrzostwach Świata CMAS w Belgradzie

.

Mateusz Malina – złoty medal w DYN (321,43m, rekord świata), złoty medal w DNF (233,8m, basen 50m), srebrny medal w DYNB (274,06m) na Basenowych Mistrzostwach Świata CMAS w Belgradzie, srebrny medal w CNF (87m) na Głębokościowych Mistrzostwach Świata CMAS w Kas

.

Karol Karcz – srebrny medal w DNF (185m, basen 50m), brązowy medal w DYNB (232m), 4 miejsce w STA (7’58”), 6 miejsce w DYN (245m) na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Burgas, 5 miejsce w STA (7’41”) na Basenowych Mistrzostwach Świata CMAS w Belgradzie

.

Agnieszka Kalska – brązowy medal w STA (7’14”) na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Burgas, 5 miejsce w STA (7’04”) na Basenowych Mistrzostwach Świata CMAS w Belgradzie

..

Michał Bochenek – brązowy medal w DNF (159m, basen 50m) na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Burgas

.

.

Marcin Baranowski – 4 miejsce w DNF (154m, basen 50m) na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Burgas

.

.

.

.

Jacek Polak – 7 miejsce w DNF (152m, basen 50m) na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Burgas.

.

.

.

.

.

.

2021

Magdalena Solich-Talanda – złoty medal w DYN (265,7m, rekord świata), srebrny medal w DNF (189,45m, basen 50m) na Basenowych Mistrzostwach Świata CMAS w Belgradzie

.

Julia Kozerska – brązowy medal w DNF (169,6m, basen 50m) na Basenowych Mistrzostwach Świata CMAS w Belgradzie

.

.

Agnieszka Kalska – brązowy medal w DYN (236,2m), 7 miejsce w STA (6’55”), 8 miejsce w DNF (147,15m, basen 50m) na Basenowych Mistrzostwach Świata CMAS w Belgradzie

.

.

2019

Julia Kozerska – złoty medal w DNF (196,95m, basen 50m, rekord świata), brązowy medal w DYN (236,2m) na Basenowych Mistrzostwach Europy CMAS w Stambule

.

Mateusz Malina – złoty medal w DYN (316,53m, rekord świata), srebrny medal w DNF (234,29m, basen 50m), brązowy medal w STA (8’50”) na Basenowych Mistrzostwach Europy CMAS w Stambule, brązowy medal w CNF (80m), 6 miejsce w CWT (101m) na Głębokościowych Mistrzostwach Świata AIDA w Nicei

.

2018

Magdalena Solich-Talanda – złoty medal w DNF (178m, basen 50m), złoty medal w DYN (243m, rekord świata) na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Belgradzie

.

Mateusz Malina – złoty medal w DNF (226m, basen 50m), brązowy medal w DYN (203m), brązowy medal w STA (8’46”) na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Belgradzie. Złoty medal w CNF (78m) na Głębokościowych Mistrzostwach Świata CMAS w Kas

.

Julia Kozerska – srebrny medal w DNF (173m, basen 50m), srebrny medal w DYN (233m) na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Belgradzie

.

Agnieszka Kalska – 4 miejsce w DYN (229m) na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Belgradzie

.

.

.

.

Krzysztof Dąbrowski – 7 miejsce w DYN (253m), 8 miejsce w STA (8’12”) na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Belgradzie

.

.

.

.

Karol Karcz – 8 miejsce w DNF (172m, basen 50m), 8 miejsce w DYN (250m) na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Belgradzie

.

.

.

.

.

2016

Magdalena Solich-Talanda – złoty medal w DNF (185m, rekord świata), złoty medal w DYN (232m) na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Turku

.

Mateusz Malina – złoty medal w DNF (244m, rekord świata), złoty medal w DYN (300m, rekord świata) na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Turku

.

Julia Kozerska – srebrny medal w DYN (215m), brązowy medal w DNF (167m) na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Turku

.

.

Krzysztof Dąbrowski – 6 miejsce w DYN (250m) na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Turku

.

.

.

.

.

2015

Mateusz Malina – złoty medal w DNF (214m), 8 miejsce w STA (6:27), 8 miejsce w DYN na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Belgradzie. Srebrny medal w CNF (76m), brązowy medal w FIM (103m) na Głębokościowych Mistrzostwach Świata AIDA w Limassol

.

Magdalena Solich-Talanda – brązowy medal w DNF (146m) na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Belgradzie

.

.

.

2013

Mateusz Malina – 6 miejsce w DYN (250m), 8 miejsce w DNF (180m) na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Belgradzie

.

.

.

.

Emilia Biała – 8 miejsce w DYN, 8 miejsce w DNF na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Belgradzie

.

.

.

.

Robert Cetler – 8 miejsce w STA na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Belgradzie

.

.

.

.

.

2011

Emilia Biała – srebrny medal w DYN (203m), 4 miejsce w DNF (141m), 7 miejsce w STA (6’03”) na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Lignano Sabbiadoro

.

Adrian Kwiatkowski – srebrny medal w STA (8’09”) na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Lignano Sabbiadoro

.

.

Mateusz Malina – srebrny medal w FIM (106m) na Głębokościowych Mistrzostwach Świata AIDA w Kalamata

.

Katarzyna Talaga – 7 miejsce w DYN (181m) na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Lignano Sabbiadoro

.

.

.

.

.

2007

Tomasz Bryl – srebrny medal w STA (7’15”) na Basenowych Mistrzostwach Świata AIDA w Maribor