brak komentarzy

Zawody Krystalicznej Wody 2015

W tym roku zawody Krystalicznej Wody odbędą się nieco później, niż w latach ubiegłych, a dokładnie w dniach 19-23 sierpnia. Inne będzie też zakwaterowanie, bo przenosimy się na drugą stronę Hańczy do Domu Gościnnego nad Jeziorem Hańcza państwa Małgorzaty i Tomasza Marcinkiewiczów w Mierkiniach.

Miejsce, w którym przyjdzie nam spędzić tych kilka dni jest naprawdę klimatyczne, z ogromnym, pięknym terenem dookoła i zapierającym dech w piersiach widokiem na jezioro. Namiastkę tego, czego przyjdzie Wam doświadczyć możecie zobaczyć na stronie internetowej http://www.jeziorohancza.pl/wordpress/   Dodatkową zaletą tej lokalizacji jest bezpośrednia bliskość dużych głębokości.

Mamy nadzieję, że w nadchodzącym tygodniu uda się uruchomić stronę zawodów, natomiast tę informację podajemy już teraz, bo … odebrałem telefon od p. Tomasza z informacją, że „w tym roku ludzie jakoś wcześnie zamawiają pobyty”. Oznacza, to że nie należy zwlekać z zarezerwowaniem sobie miejsca zakwaterowania, bo już niedługo może okazać się, że będzie z tym kłopot. Wprawdzie w przypadku braku miejsc w lokalizacji stanowiącej naszą główną bazę, państwo Marcinkiewiczowie pomogą w znalezieniu noclegów w innych gospodarstwach w Mierkiniach, ale tych fantastycznych widoków, co u nich nie będziecie już mieli.

Zatem myślcie, podejmujcie decyzje i rezerwujcie miejsca. Namiary na państwa Marcinkiewiczów znajdziecie tutaj: http://www.jeziorohancza.pl/wordpress/?page_id=12

Przypominam, że termin samych zawodów to środa-niedziela od 19 do 23 sierpnia, ale jeśli chcecie potrenować przed zawodami, to warto przyjechać kilka dni wcześniej. My tj. ja z Robertem prawdopodobnie pojawimy się na miejscu w weekend poprzedzający zawody tj. między 14, a 16 sierpnia.

Pozdrawiam

Nitas

Zostaw komentarz