3

Witamy na nowej stronie i nowym forum Stowarzyszenia!

Prace nad nową stroną trwały bardzo długo, a w każdym razie dłużej niż się spodziewaliśmy. Zaczęły się po wakacjach ubiegłego roku, a zakończyły dopiero teraz. Nie ukrywamy, że opóźnienia wynikały również z nie  zawsze aktywnej postawy Zarządu (starego). Do tego doszły problemy natury technicznej związane z uruchomieniem spełniającego nasze oczekiwania forum. Na szczęście dzięki pracy Patrycji i Jacka Polaków, którzy są autorami strony i Michała Mrozowskiego, dzięki któremu powstało forum, sprawy udało się doprowadzić do końca.

Zarząd SFP chciałby podziękować Patrycji, Jackowi i Michałowi za ich wysiłek. W szczególny sposób chcielibyśmy podziękować Michałowi, który całość swojej pracy wykonał (podobnie jak przez wiele ostatnich lat przy tworzeniu stron zawodów) charytatywnie, i w związku z tym Zarząd podjął uchwałę o zwolnieniu go z opłat członkowskich (tekst uchwały podajemy w poście na forum wewnętrznym).

Dziękujemy!!!

Teraz kilka uwag technicznych:

 • Wszyscy użytkownicy starej strony zostali przeniesieni na nową, w związku z tym każdy z Was, o ile tylko miał swój profil na starej stronie, może logować się na nową przy pomocy tego samego loginu i tego samego hasła. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać komentarze do artykułów i tworzyć posty oraz wątki na forum.
 • Podobnie jak poprzednio, członkowie SFP, którzy mają opłacone składki, uzyskują dostęp do forum wewnętrznego, dedykowanego do spraw związanych ze Stowarzyszeniem.
 • Stara strona została „zamrożona” tj. nie będą na nią wprowadzane żadne nowości, nie ma też możliwości udzielania się na jej forum. Jednocześnie będzie ona dalej egzystować stanowiąc archiwum forum, aktualności i artykułów.
 • Jest plan aby przenieść wątki i posty ze starego forum do nowego, ale na razie nie został zrealizowany i nie wiemy, czy stanie się to w przyszłości. Jednak (jak napisano w punkcie poprzednim) do starych wątków zawsze można wrócić korzystając ze starej strony.
 • Przepraszamy osoby, które w ostatnim czasie otworzyły wątki na starym forum i wątki te nie doczekały się jeszcze zakończenia. Prosimy o ponowne ich uruchomienie na nowym forum.
 • Ewentualne problemy związane z poruszaniem się po nowym forum prosimy kierować do działu „Sugestie, problemy ze stroną i forum” lub na adres support@freedivingpoland.org.pl
 • Nie wszystko na nowej stronie jest w 100% gotowe. Będziemy dalej pracować nad uzupełnieniem braków. Jeśli ktoś z Was miałby ciekawe pomysły i chciał samemu coś napisać, udostępnić swoje zdjęcia albo filmy do galerii lub pomóc przy stronie, to zapraszamy.

Zarząd SFP (w porządku alfabetycznym):

 • Marcin Baranowski
 • Radek Gaca
 • Lucyna Kicińska
 • Tomek Nitka

 

 

3 komentarze

 1. Aleksander -1980 says:

  Witam – jaki komputer do freedivingu ocean f10 v3 czy Umberto pelizzari z cardiobandem

 2. Tomek Nitas says:

  Kolego Aleksander-1980,

  piszesz nie na temat. Miejsce na takie pytania jest na forum.

 3. Tomek Nitas says:

  Kolego Aleksander-1980,

  piszesz nie na temat. Miejsce na takie pytanie jest na forum.

Zostaw komentarz