Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
 • Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #15171 |

  Witam wszystkich członków SFP.

  Widząc ilość osób jaki zapisały się na Extremall oraz biorąc pod uwagę najprawdopodobniej doskonałe warunki na miejscu, przyszło mi do głowy żeby w Olsztynie zrobić zebranie Stowarzyszenia. Ten rok jest rokiem bez wyborów więc możemy zrobić to zebranie nieco wcześniej ( zazwyczaj było to powiązanie z basenowymi MP ).

  Jeżeli uważanie że to dobry pomysł to super.

  To co chciałbym omówić to kwestii związanej z wyjazdem Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata oraz sprawy związane z pozyskiwaniem sponsorów.

  Bardzo ważna kwestia to wyłonienie osoby lub osób ( raczej nie więcej jak dwie ) odpowiedzialnych za kontakt z mediami w tym za przygotowywanie, koordynowanie i pilnowanie publikacji informacji zarówno o jak i z imprez. W chwili obecnej sprawy te kuleją a ja niestety nie jestem w stanie zrobić tego sam.

  Kolejna sprawa to plan imprez na kolejny rok.

  Niestety będziemy musieli porozmawiać również o skreśleniach z listy członków osób które od wielu lat nie utrzymują żadnych kontaktów ze stowarzyszeniem.

  Chciałby również zaproponować podniesienie składki do 150 zł rocznie. W związku z tym, że liczba czynnych członków nie jest wielka taka zmiana pozwoli nam na posiadania środków które będziemy mogli przeznaczyć na promocję i ewentualne wsparcie imprez.

  Oczywiście mile widzie są wszelkie inne tematy.

  Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji Radek


  Mateusz Malina
  Participant
  Post count: 480
  #15172 |

  Jestem przeciwny podnoszeniu składki o 50%. Juz teraz znam pare osob co nie placi dotychczasowej kwoty, gdyz uwaza ze to jest zbyt duzo i jest to dla nich zbedne.Podniesienie rocznej skladki do takiej sumy moim zdaniem spowoduje odplyw czlonkow, przez co ucierpia obecni czlonkowie, gdyz roznica (dodatkowe 50zl) akurat pokryje luke tych osob co przestana placic.

  pozdrawiam :OK  ? -----------------------------------------
  http://www.mattmalina.com
  Limitless - kursy freedivingu
  Instruktor Freedivingu AIDA
  http://www.facebook.com/mattmalinafreediving

  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #15173 |

  Witaj Mateuszu.

  Rozumiem, że są osoby które jak napisałeś „uwazają ze to jest zbyt duzo i jest to dla nich zbedne” ale rozumiem, że to osoby które po prostu nie chcą juz być członkami SFP.

  W tym kontekście wysokość składki niewiele zmienia i takich osób raczej już się nie przekona. Nie wiem czego takie osoby oczekują od SFP?? Może uda się to ustalić w Olsztynie.

  Cały czas miałem wrażenie że SFP to organizacja osób, które chcą razem dobrze się bawić a to zorganizowanie ma im w tym pomagać, że jest to organizacja osób które raczej nie liczą na to co otrzymają a bardziej myślą o tym czy mogliby się podzielić z koleżankami i kolegami. Pomóc maja w tym również składki zbierane po to by nie trzeba było świeci oczami przed osobami, które często zupełnie nie związane z free organizują dla nas z wielkim zaangażowaniem lubiane przecież przez freediverów imprezy i nic więcej. Co prawda imprezy te są otwarte dla wszystkich nie tylko członków SFP. Czy to źle? Jeżeli ktoś uważa, że za wpłaconą składkę dostaje za mało a przynależność do SFP traktuje jako swoiście pojmowaną działalność komercyjną to raczej nie jest to ta organizacja, której szuka. SFP w tym całym zamieszaniu na szczęście jest społeczne i to niespotykane już dzisiaj zjawisko w nurkowym świecie jak na razie przysparza nam bardzo wielu sympatyków.

  Tak więc podtrzymuje moją propozycję dotyczącą składki i zachęcam wszystkich do dyskusji a osoby nie będące w Stowarzyszeniu do wstępowania w nasze szeregi. Do wstępowania ze świadomością jakie są cele SFP, jakie środki działania i jaką przyjemność uczestniczenie w realizacji tych celów może im sprawić.

  Pozdrawiam Radek


  josetsu
  Członek
  Post count: 356
  #15174 |

  czy trzeba byc w SFP zeby zamowac sie mediami??


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #15175 |

  Witaj Tomku.

  Chodzi o osobę, która będzie się zajmowała sprawami kontaktów z mediami w Stowarzyszeniu więc musi to być członek SFP.

  Pozdrawiam Radek


  freem
  Participant
  Post count: 16
  #15176 |

  pomimo panującego kryzysu na świecie,chciałbym w imieniu wszystkich(ambitnych na różne sposoby:) przedstawicieli z ekipy Free.. Poznań poinformować pana prezesa i członków SFP, że będziemy w stanie udźwignąć ewentualna „podwyżkę” związaną ze składką członkowską.Jesteśmy również świadomi, że prawdopodobna nowa zmiana finansowania odbije się na naszym”miejscowym”budżecie.Z wielkim bólem w oczach i gardle będziemy musieli po prostu zrezygnować z jednej integracyjnej imprezy z porządną zagrychą:) ale za to mamy ogromną nadzieję, że ta imprezowa strata zaowocuje lepszymi wynikami na najbliższych zawodach!!:)

  a tak na poważnie prezesie Radku to Free.. Poznań jest za podwyżką!!!

  pozdrawiamy!! 😉


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #15177 |

  Witam Was ponownie.

  Do Extremalla już tylko kilka dni. Zebranie SFP odbędzie się po imprezie w niedzielę przed południem ( np. o 10 tej ) na terenie miasteczka akademickiego. Dokładne miejsce zostanie podane.

  Jutro zamieszczę również program zebrania.

  Pozdrawiam Radek


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #15178 |

  Bydgoszcz, 06 lutego 2012 r.

  DO WSZYSTKICH CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA

  KOMUNIKAT

  Zarząd stowarzyszenia zawiadamia, że w dniu 12 lutego 2012 r. w Olsztynie na terenie Kampusu UWM odbędzie się o godz. 10.00 w pierwszym terminie i o godz. 10.15 w drugim terminie Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Kultury Fizycznej „Freediving Poland”.

  Proponowany program zebrania :
  Część pierwsza

  1. Powitanie oraz wybór przewodniczącego zebrania, protokolanta, Komisji Uchwał i Wniosków i Komisji Skrutacyjnej
  2. Sprawozdanie finansowe
  3. Sprawozdanie Zarządu z prac w 2011 r. ( w tym stan osobowy Stowarzyszenia, ilość osób przyjętych i skreślonych w roku 2011 )
  4. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej z wnioskami
  5. Podjęcie uchwały o przyjęciu sprawozdania finansowego za 2011 r.
  6. Podjęcie uchwały o udzieleniu absolutorium zarządowi za 2011 r.

  Część druga

  11. Dyskusja programowa
  11.1. Omówienie imprez organizowanych przez Stowarzyszenie w latach 2010/2011
  11.2. Omówienie propozycji imprez na latach 20012/2013
  11.3. Omówienie kwestii zawiązanych z Drużynowymi Mistrzostwami Świata w tym ustalenie zasad kwalifikacji do Reprezentacji Polski,
  11.4. Kierunki rozwoju Stowarzyszenia w latach 2012/2013 w tym decyzja co do wysokości składki,
  11.5. Dyskusja i głosowanie w sprawie rekomendacji SFP dla instruktorów,
  12. Zgłaszanie wniosków i projektów uchwał w tym ewentualna zmiana statutu SFP
  13. Dyskusja nad zgłoszonymi wnioskami
  14. Głosowanie nad poszczególnymi propozycjami uchwał
  15. Zakończenie zebrania

  Za Zarząd

  Radosław Gaca – prezes

  Bardzo proszę koleżanki i kolegów o zgłaszanie ewentualnych uwag do programu. Proszę tylko pamiętać, że wskazane punkty dyskusji są bardzo obszerne a istnieje też możliwość zgłaszania wolnych wniosków ( to będzie zwykłe zebranie )


  Mateusz Malina
  Participant
  Post count: 480
  #15179 |

  czy to zebranie nie mogło by sie odbyć w sobote? W niedziele mysle, ze sporo osob chcialoby wyjechac wczesniej niz o 12 w poludnie :J

  pozdrawiam :OK  ? -----------------------------------------
  http://www.mattmalina.com
  Limitless - kursy freedivingu
  Instruktor Freedivingu AIDA
  http://www.facebook.com/mattmalinafreediving

  Bartek Janiszewski
  Participant
  Post count: 1204
  #15180 |

  Myślę że ze względu na sporą liczbę zawodników i zawodniczek może być to trudne, w szczególności że po startach pewnie wszyscy liczą na relaks a nie pracę umysłową 🙂


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #15181 |

  Witam. Oczywiście, że zebranie może być w sobotę. Zależy nam na jak największej frekwencji. Po prostu myślałem, że w sobotę po nurkowaniach a przed kolacją, zakończeniem nie bardzo będziecie chcieli robić zebranie ( co potwierdza Bartek ;-))). Dociera do mnie jednak coraz więcej głosów, że sobota to dużo lepszy termin ( wiele osób będzie wyjeżdżać dość wcześnie ). Na tą chwilę ustalmy, że zebranie będzie w sobotę np. godzinę po zakończeniu ostatniego nurkowania a która to będzie to zobaczymy.

  Pozdrawiam serdecznie Radek

  PS. Lód ma 32 cm grubości :-))))))


  Mateusz Malina
  Participant
  Post count: 480
  #15182 |

  32?! cm…to przeciez tam moze tir wjechac i to wytrzyma 😀  ? -----------------------------------------
  http://www.mattmalina.com
  Limitless - kursy freedivingu
  Instruktor Freedivingu AIDA
  http://www.facebook.com/mattmalinafreediving

  Bartek Janiszewski
  Participant
  Post count: 1204
  #15183 |

  W takim razie proponuję odprawę przesunąć na 9 a pierwszy start na 10.30 skoro po zawodach mamy mieć czas na ogłoszenie wyników, obiad i jeszcze zebranie. Znając życie i tak będzie jakiś poślizg 🙂


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #15184 |

  Witam. Sprawozdanie finasowe za 2011 dostępne na forum SFP zapraszam. Oczywiście sprawozdanie będzie przedstawione i omówione na zebraniu. Pozdrawiam Radek


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #15185 |

  Podaje numer konta SFP. Bank – CitiBank

  43 1030 0019 0109 8530 0007 5882

  Składak za poprzednie lata to 100,00 zł, składka za rok 2012 to 120,00 zł

  Bardzo proszę przy wpłacie o podawanie imienia i nazwiska oraz tytułu: składka za rok….

  Dziękuje i pozdrawiam Radek


Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)

You must be logged in to reply to this topic.