Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • clip7
  Członek
  Post count: 175
  #11703 |

  Witam. Aktualne osiągnięcia moje i moich kolegów to 75m w dynamice z płetwami, ponad 3 min. w statyce. W tej chwili schodzimy gdzieś między 15-20m w głąb przy linie. Jakie trzeba mieć wyniki, żeby ewentualnie zająć min. przedostatnie miejsce na zawodach (bo ostatnie można osiągnąć beż żadnego wysiłku :)?
  pozdrawiam


  wilhelm
  Członek
  Post count: 762
  #11704 |

  mam podobne wyniki i z tego co sie orientuje, byloby to raczej ostatnie miejsce 🙂 Koledzy bez pletw schodza znacznie nizej 🙂

  czeba trenowac 😛


  Marcin Pulkowski
  Członek
  Post count: 388
  #11705 |

  Chłopaki, o ile się nie mylę to żadnego z was nie znam osobiście. Gdybyście przyjechali na jedną z naszych imprez – Freediving Poland, to szybko doszlibyście do wniosku, że wyniki nie maja aż takiego znaczenia, pomijając już zupełnie kwestie, że po takim spotkaniu wzrosłyby one dużo ponad wasze najśmielsze oczekiwania.
  Praktycznie każdy kto przyjeżdża na nasze imprezy za drugim razem, robi to przede wszystkim dla dobrej atmosfery, która towarzyszy tym spotkaniom.
  Jeśli zakładacie, że np. wasze wyniki są za słabe, żeby się pokazać to jest to największy błąd.
  Piotrek Wawer pewnie nie poprawiłby się w ciągu kilku dni z -30 na -50 metrów, gdyby nie świadomość tego, że ćwiczy w towarzystwie doświadczonych kolegów. Właśnie to z kim i jak często trenujecie będzie miało największy wpływ na wasze wyniki. Lepiej przyjechać raz, zobaczyć o co chodzi, nauczyć się czegoś niż marnować czas na własne eksperymenty.
  Dlatego zapraszam na którąś z imprez, których nie brakuje. Takie spotkania maja tylko jedną wadę – uzależniają.

  Pozdrawiam
  Pulek


  wilhelm
  Członek
  Post count: 762
  #11706 |

  Czesc Pulek
  Ja sie z Toba calkowicie zgadzam.
  Myslalem o tym, ze wspolnie jest latwiej isiagac wyniki – czasem 1 rada moze wiele zdzialac, wlaszcza ze te nasze dynamiki nie sa takie strasznie ostatnie chyba…. tez uwazam ze wyniki by sie poprawily, jak nie zdwoiły (wglab).

  Myslalem tez o przyjechaniu na wspolne free, ale 1)slabo z urlopem (Hancza) 2)nie mam pianki 3)zegluje w czasie MP…

  Rowniez uwazam, ze nie o wynik w zestawieniu ogolnym chodzi – tylko o „moj wynik” o zwyciezenie siebie, zrobienie „mnie satysfakcjonujacego wyniku.

  Podsumowujac: zgadzam sie w 100%, co nie zmienia mojej odpowiedzi na jednak konkretnie postawione pytanie – „ktore miejsce ?” – „ostatnie” 🙂


  clip7
  Członek
  Post count: 175
  #11707 |

  No tak. Ale ja i moja gwardia jest ze Szczecina. Z tego co się orientuję to imprezy odbywają kilkaset kilometrów od naszego miasta. Jest to więc dla nas duży problem.
  pozdrawiam


  wilhelm
  Członek
  Post count: 762
  #11708 |

  nie przesadzaj, nie ma nawet 300 km, a skoro jak mowisz jest Was „gwardia” to paliwko sie dzieli na kolka osob… inni mają dalej %)


  clip7
  Członek
  Post count: 175
  #11709 |

  W zasadzie to masz rację. Jest nas 3.
  pozdrawiam


Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.