Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • jachu
  Członek
  Post count: 19
  #9483 |

  witam, ok 2 miesiące temu po kilkukrotnym nurkowaniu na basenie w Bydgoszczy na głębokości 3,8 m zaczely mnie bolec zatoki czolowe, pomyslalem ze moze zbyt duzo nurkowalem, po tygodniu zlapalem zapalenia ucha, które doleczyłem… laryngolog sprawdzila wszystko, uszy, nos, zatoki przez nos… wszystko OK, zrobilem sobie 3 tyg. przerwy w sobote poszedłem poplywac i nie moglem przekroczyc 3 metrow, bol zatok czolowych byl straszny, z kolei z butlą na 5 metrach pare miesiecy temu nie czulem zadnego dyskomfortu, chyba trzeba isc do specjalisty? jest jakis dobry w Bydzi?


  jachu
  Członek
  Post count: 19
  #9484 |

  2 tygodnie inhalacji inhalolem załatwiły sprawę… %)


  wojski
  Participant
  Post count: 596
  #9485 |

  Zrób sobie na wszelki wypadek RTG zatok – może masz polipy, które sobie tylko zaleczyłeś. To dość popularna przypadłość.
  pd
  w


  tewim
  Członek
  Post count: 2
  #9486 |

  Przypadkiem trafiłem na waszą stronę. Nazywam się Antoni Zawiślak jestem zielarzem od ponad 30 lat i nie pływam. Dosyć często pojawiają sie młodzi ludzie z problemami zatok,polpami,a część z nich to osoby nurkujące. Problem dotyczy nie tylko zatok czołwych nosowych, ale zaocznych i podmózgowych.Dlatego informuje, że nie pozbędziecie sie tej dolegliwości jeżeli nie usuniecie przyczyny, która je powoduje. Przyczyną waszych problemów jest zawsze 100% promieniowanie cieków wodnych, uskoków, a często jeszcze promieniowanie kosmiczne – sietka szwajcarska, Hartmana. A bardzo często jeżeli na wysokości zatok nakładają sie te dwa promieniowania to problem macie pewny, na który leczenie akademickie nie pomoże.Aby usunąć promieniowanie należy w firmie Ciszak w Poznaniu zamówić neutralizator marmurkowy za 130 zł. Jedyny który zdejmuje promienowanie z kosmosu,zdejmuje promieniowanie cieków i uskoków, zdejmuje znacznie, ale nie całkowicie, promieniowania elektroniczne, zbezpiecza dom wielokodygnacyjny o powierzchni kondygnacjido 150 m i macie po problemie. Można przyspieszyć oczyszczanie okładami ziołowymi, ale kanały nosowe i tak sie szybko oczyszczą. Neutralizatory takie mam w domu w firmie i samochodzie. Pozdrawiam.


  tewim
  Członek
  Post count: 2
  #9487 |

  Aby uściślić moją wypowiedź dodam że chodzi o miejsce waszego spania, o zapromieniowaną głowę podczas snu.


  msw
  Członek
  Post count: 3
  #9488 |

  :wow
  Tjaa, a najlepiej takim neutralizatorem marmurkowym w leb przed spaniem i w ogole bedzie spokoj, nie? Z zatokami tez.


  jachu
  Członek
  Post count: 19
  #9489 |

  źle wyrównywałem ciśnienie i w tym tkwił problem…,neutralizator nie będzie mi potrzebny :), już dawno zapomnialem o tym bólu…


  jachu
  Członek
  Post count: 19
  #9490 |

  %)


Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.