Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • filon
  Członek
  Post count: 78
  #11212 |

  PROSZE WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW O MOŻLIWIE JAK NAJSZYBSZE PRZESŁANIE MI ZAŚWIADCZEŃ LEKARSKICH O STANIE ZDROWIA.NIKT NIE WYSTARTUJE W ZAWODACH JEŻELI NIE DOSTARCZY MI ZAŚWIADCZENIA.TAKIE SĄ WYMOGI.
  Piotr Koryciński
  Stalowa Wola 37-450
  ul.Aleje Jana Pawła 20/88
  woj.podkarpackie
  Na ten adres przysyłajcie
  Pozdrawiam filon


  Marcin Pulkowski
  Członek
  Post count: 388
  #11213 |

  W pełni zgadzam się z organizatorem w tej kwestii. Trzeba jasno powiedzieć, że skończyły się czasy kiedy można było frywolnie podchodzić do tych tematów. Wchodzimy na pewien poziom profesjonalizmu więc szanujmy ludzi za to, że robią dla nas zawody, bo to oni nadstawiają za nas swój tyłek kiedy coś się stanie. (!)


  filon
  Członek
  Post count: 78
  #11214 |

  OSTATECZNY TERMIN SKŁADANIA ZAŚWIADCZEŃ UPŁYWA W DNIU ZAWODÓW.HONORUJEMY WPISY DO KSIĄŻECZEK NURKOWYCH.JESZCZE RAZ PRZYPOMINAM Z UPOREM MANIAKA ŻE BEZ ZAŚWIADCZENIA NIKT NIE WYSTARTUJE!!!!!!!!
  😮


  Juliusz Tomeczek
  Participant
  Post count: 33
  #11215 |

  Nawet sobie sprawy nie zdajecie chłopaki jakim problemem było dla mnie zdobycie tego zaświadczenia, i to nie z powodu złego stanu zdrowia, ale z powodu braku lekarza sportowego w moim mieście. Zajeło mi to dokładnie cały dzień, a lekarza dorwałem poruszając niebo i ziemię, zdobywając jego prywatny numer telefonu i jadąc do szpitala na jego dyżur, który nie miał nic wspólnego ze sportem. Mało tego okazało się że on może na NFZ wystawiać tylko do 16 roku życia. Boże jak ja bym chciał mieć 16 lat, ale niestety nie mam i anwet na tyle nie wyglądam więc musiałem zapłacić całe 20 zł :wow Mówie wam cały dzień mi to zajęło :J


Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.