-
#19549 |
Witam!
Jak w temacie. Posiadam płetwy OMER Stingray rozmiar kalosza 45-46 w bdb stanie. Zakupione we wrześniu 2011, trochę porysowane od skał.
Zamienię na OMER Millenium 44-46.
Generalnie potrzebuję twardszej płetwy a z tego co się orientuję to Millenium taka właśnie jest.
Stingray jest dość miękki (średni)Jeśli się mylę to proszę o informację, gdyż nie miałem Millenium w rękach.
Filip
#19550 |A może chcesz je sprzedać po prostu?
#19551 |W sumie to mógłbym je sprzedać.
Ale prawdopodobnie nie dostanę takiej kwoty aby qpić inne bez dokładania do interesu 🙂
Zadałem pytanie bo może akurat komuś by taka zamiana pasowała – niektórym twarda płetwa nie pasuje. Docelowo i tak się przesiądę na carbony z LeaderFins.
Szczególnego ciśnienia nie mam, pływam w Stingray’ach i jest ok – wydaje mi się jednak za miękka ta płetwa.
Nie jest łowcom podwodnym i nie spędzam kilku godzin w wodzie za to chętnie schodzę jak najniżej w dół – a wiadomo – do wyjścia przydaje się mocne pociągnięcie.
#19552 |Oczywiście powinno być ” łowcą podwodnym „. Sorki za byka.
#19553 |No ja wlasnie jestem lowca i jestem zainteresowany kupnem tego modelu w rozmiarze 44/46 glownie ze wzgledu na to ze kalosz mi niezmiernie pasuje. Jak bedziesz chcial sprzedac to odezwij sie LSCHMACH@wp.pl, moze sie dogadamy. Widzialem nowe najtwardsze millenium competition na allegro za 350 zl.
#19554 |Filipie tu masz pelne kompendium na temat millenium i rodzajów twardości jego piór, a także jak dobrać kalosz. Zęby zjadlem na tych płetwach. I nadal zjadam.
http://www.spearfishing.pl/forum/viewtopic.php?f=48&t=1322&p=17920&hilit=omer+millenium#p17914
Jeżeli jesteś z okolic Sosnowca to zapraszam ze skarpetami do przymiarki – mam kilka numerów kaloszy tych płetw – zmieniam je sobie tylko w zależności od grubości skarpety ( czyli temperatury wody).
strzala
bruner
PiotrP.S. Lshek – na podstawie zdjęcia nic nie powiem, bo moje wszystkie pióra black są nieco inne jeśli chodzi o wzór, trzeba przymierzyć, obejrzeć, pomacać….
#19555 |Dzięki za informację, bardzo fajny opis Omerów.
No i teraz to jestem trochę skołowany.
Mam stopę 44 szeroką z wysokim podbiciem – trochę Hobbicią jednak nie tak owłosioną. Mam Stingray’e 45-46 -są dosyć duże – używam do nich obecnie skarpet 2x3mm. Miałem nadzieję, że Millenium 44-46 będą o drobinę mniejsze – dowiaduję się jednak, że kalosz w Millenium jest również węższy.
Prawdopodobnie bez przymiarki się nie obejdzie.
Np kalosz Gary 3000 rozmiar 45-46 był dla mnie za wąski nawet na gołej nodze.
Mam nadzieję, że na Extremallu będzie okazja przymierzyć kalosz Millenium.
Do Sosnowca niestety nie jest mi nijak po drodze 🙂 Mieszkam w Gdyni – ale dzięki za zaproszenie.
You must be logged in to reply to this topic.