Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • ckm_21
  Participant
  Post count: 0
  #27236 |

  Witam

  Jestem z Warmińsko – Mazurskiego lecz mam przyjemność bywać co dwa dni w Krakowie.

  Z racji zamiłowania do nurkowania na wstrzymanym oddechu korzystam z każdej możliwej okazji by zwodować się w jakimś ciekawym miejscu. Z ciekawości wybralem się na Zakrzówek bo słyszałem o nim wiele dobrego i muszę przyznać że po wizycie tam jestem zauroczony tym miejscem.

  Żaden ze mnie profesionalista ani polski medalista ale taki troszkę hobbystyczny amator lecz na  20 metrach wolał bym mieć kogoś kto chociaż trochę jest zbliżony do mojego poziomu.

  W moim mieście (Olsztyn) raczej ciężko znaleźć kogoś o podobnym zamiłowaniu więc może wykorzystam moje pobyty w Krakowie do znalezienia kogoś kto lubi podobnie jak ja freediving i szuka osób do wspólnych treningów etc.

  Moim służbowym autkiem z racji zakazów 😉 raczej nie mogę dojechać na miejsce a z autka o mniejszych gabarytach mam możliwość kożystać tylko raz na dwa tygodnie i to tylko w godzinach między 10 rano a 16 popołudniu, więc jeżeli ktoś szuka osoby do wspólnych wypadów i była by możliwość pogodzenia terminów wspólnych wypadów ( wszystko jest do dogadania) to polecam się serdecznie

  Pozdrawiam Kamil z Olsztyna


  piotr
  Participant
  Post count: 1
  #27237 |

  Podczepię się pod temat Zakrzówka.

  Czy ktoś z Krakowa mógłby się odnieść do zakupu Zakrzówka przez gminę i jakie będzie to miało konsekwencje dla dalszego nurkowania tam?

  pozdrawiam,

  Piotrek


  johannes
  Participant
  Post count: 18
  #27238 |

  Nie wiem jak większość osób tutaj, ale odkąd pamiętam chodzę na Zakrzówek nie przez Kraken tylko przez dziury w siatce, nie mając potrzeby korzystania z tamtejszej infrastruktury. Ostatnimi czasy zarządcy Krakena postanowili utrudnić dostęp do wody tworząc ekstremalnie niebezpieczne zejścia. Oczywiście ma to przeciwdziałać niebezpiecznym sytuacjom, ale chyba inicjator tych działań niebyt to przemyślał, pomijając legalność swoich działań. Nie wyobrażam sobie, że ludzie odpuszczą uczęszczanie nad tak niezwykłe miejsce jak Zakrzówek. Betonowe (sic!) zapory oraz kraty nie przyczynią się do wzrostu bezpieczeństwa. Walka z wiatrakami i prowokowanie do wzajemnej agresji.

   


Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.