Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • apneist
  Członek
  Post count: 51
  #5761 |

  witam serdecznie,
  mam pytanie – w zasadzie do Bartka. umieszczam na forum, aby inni tez mogli od razu miec dostep do informacji.
  czy w najblizszy weekend planujecie trening na raclawickiej???
  niestety w zeszlym tygodniu siedzialem cale dwa dni nad seminarka i nie bylem w stanie sie pojawic – przez co „wypadlem” z tematu. pozdrawiam, andrzej


  Bartosz Morawiec
  Członek
  Post count: 118
  #5762 |

  Cześć Andrzej!

  W Sobotę będę o 18:15 a w Niedzielę najprawdopodobniej o 13:45 – czyli stałe pory. Nie wiem, jak to będzie wyglądało, ale będę się starał wykorzystać ten czas jak najlepiej by dużo poćwiczyć.
  A w ostatnią niedzielę też miałem awarię – musiałm wyjechac z Wrocławia i dowiedziałem się o tym dopiero rano. No ale teraz mam nadzieję, że nie będzie żadnych niespodzianek.

  Pozdrawiam
  i serdecznie zapraszam na basen!

  Bartek 'MRUWA’ Morawiec


  przemo
  Członek
  Post count: 2
  #5763 |

  Witam
  W kwestii wrocławskich treningów -jestem zainteresowany ewentualnym dołączeniem się lub przynajmniej przyglądnięciem. Będę wdzięczny za informacje, gdzie i na jakich zasadach mógłbym to wykonać. Dzięki za wszelkie informacje.Przemo.


  doniek
  Członek
  Post count: 6
  #5764 |

  Cześć!
  Miło, że interesuje Cie ten temat i chcesz się do nas przyłączyć 🙂
  Generalnie to spotykamy sie na wspólnych treningach w weekendy – sobota 18.15 i niedziela 13.45 na basenie 50-cio metrowym na ulicy Racławickiej.
  Oprócz treningów, mniej więcej raz na miesiąc, spotykamy się wieczorem, żeby pogadać o treningach, zawodach itp. Spotkania te nie są konkretnie określone terminem, więc polecam zerkanie co jakiś czas na forum, żeby się dowiedzieć gdzie i kiedy 😉
  Pozdrawiam


Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.