Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • blokman
  Członek
  Post count: 234
  #16208 |

  Mam takie pytanko do uzytkowników Kapitan Nemo.
  Nie macie wrażenia że kalosz do tych płetw jest z lekka zbyt wąski na podbiciu. Mam raczej chudą stopę i pomimo to noga na podbiciu po pewnym czasie mi cierpnie. Nie wiem czy to kwestia wąskiego kalosza, czy tez tego ze noga odzwyczaiła mi się od długich płetw i teraz potrzeba czasu żeby sie przyzwyczaić.
  Tomek! jak tam twoje nr.2?
  Jeśli chodzi o potencjał to dla mnie te płetwy rządzą. Mam nadzieję że mi się noga przyzwyczai.
  Pzdr


  tazoo
  Członek
  Post count: 37
  #16209 |

  Moje pasują idealnie. Żadnego ścisku z 3 mm skarpetą. Porównujac z gara kalosz jest szerszy i wyższy w podbiciu.Guma jest mniej elastyczna, co ja osobiście uważam za zaletę( lepsze przekazanie mocy na pióro). Możliwe, że masz wysokie podbicie. Z czasem się przyzwyczaisz , a i kalosz sie trochę rozciągnie. Płetewki są super!


  ychu
  Participant
  Post count: 97
  #16210 |

  jako że posiadam takowe, to stwierdzam po kilkukrotnym pływaniu że kalosz na 3mm jest ok, co do podbicia to ja mam stopę raczej płaską i szeroką więc z tym nie mam problemu-choć ślad krawędzi kalosza na nodze po zdjęciu płetw pozostaje , niemniej na 1,5 godzinne pływanie nie bolały mnie nogi jak w garach, miałem obawy co do szerokości kalosza ale okazało się że leży mi bardziej niż gara choć faktycznie jest nieco sztywniejszy, ja mam nr 3 i dla mnie jest ona na pewno bardziej elastyczna/ miękka/ niż gara 2000 niebieskie i są naprawdę ok! tylko torbe musze kupić do transportu, pozdrawiam i polecam Captain Nemo!


Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.