Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Ela
  Participant
  Post count: 2
  #26495 |

  Poszukuję chętnych na wspólne, regularne treningi w tubie w Rudzie Śląskiej w tygodniu między poniedziałkiem, a czwartkiem w godzinach popołudniowych lub wieczornych. Proszę o kontakt zainteresowanych – mój mail: ekropeczka@poczta.fm.

  Pozdrawiam,

  Ela.


  Bronisław Kokot
  Participant
  Post count: 179
  #26498 |

  A dlaczego tylko tuba. Nie widzę w niej nic niezwykłego aby tam tylko trenować. Jeśli chcesz trenować w tygodniu nie ma sprawy, ale niekoniecznie tuba. Mieszkam niedaleko Pszczyny chcesz trenować free, daj znać.  Np . basen Tychy. Tuba odpada.


  Ela
  Participant
  Post count: 2
  #26499 |

  Bronku spotkania w Rudzie Śląskiej to nie tylko tuba. Choć na niej skupia się główna część treningu. Wspomniany obiekt ma także basen o dł. 25m , na którym można pływać pod wodą po zabawie w tubie. W cenie 30 zł masz do dyspozycji 1,5 h w samej tubie  (minimum 2 osoby na free) oraz 1,5 h w części rekreacyjnej, czyli między innymi we wspominanym basenie.
  Pytasz dlaczego tuba? Wszystko zależy od tego czego człowiek tak naprawdę oczekuje od danego treningu. Jeśli całą energię kierujesz na doskonalenie techniki i skupiasz się na pokonywaniu coraz to dłuższych dystansów pod wodą, to w tym mały akwarium nie rozwiniesz tych umiejętności. Dla mnie tuba w sezonie zimowym jest najlepszą, lokalną alternatywą dla czystego przebywania pod wodą. Poza tym daje niezłe możliwości w rozwijaniu pewnych umiejętności niezbędnych w łowiectwie podwodnym.
  A tak w ogóle to statyka ( gratulację za wynik ze statyki  Bronku) na większej głębokości to fajna zabawa 😉


  Bronisław Kokot
  Participant
  Post count: 179
  #26500 |

  Dziękuję Elu za uznanie dla mojego wyniku osiągniętego na Barbórkowym Pucharze Śląska w konkurencji statyka. Ale tak jak pisałem Bawiłem się w Tubie dwa razy, owszem jest to coś innego, aczkolwiek jak dla mnie za daleko jak na zabawę.  Chętnie potrenuję z kimś, ale szukam czegoś bliżej.  Np basen Tychy ma dwie niecki, w jednym max głębokość to 3.6 można symulować zaleganie na dnie ( taka forma statyki ), można również normalnie popływać.  Basen Tychy wyróżnia się jeszcze jednym istotnym szczegółem, a mianowicie, jak już w wodzie zmarzniesz, to wchodzisz pod prysznic przy brodziku, gdzie odkręcasz tylko ciepłą wodę ( zapewniam że jest ciepła ) i to super przygotowuje do statyki.  Ja tak robię i czuję, że mi to pomaga.

   


  Ela
  Participant
  Post count: 2
  #26572 |

  Spotykamy się w każdy czwartek na treningu w tubie o godzinie 18.00. Warunki cenowe i godzinowe – 1,5 h tuba oraz 1,5 h basen. Cena za całość 30zł.

  Serdecznie zapraszam!
  Kontakt – ekropeczka@poczta.fm

  Pozdrawiam,
  Ela.


Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.