Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • ryba
  Członek
  Post count: 57
  #10184 |

  Witam wszystkich freediverów.
  Poszukuję osób chętnych do wspólnych treningów we Wrocławiu i Legnicy. W zacofanej Legnicy chciałbym zacząć działać z Freedivingiem i jego promocją, a im więcej osób tym lepiej. We Wrocławiu przebywam ok 4 dni w tygodniu i mieszkam przy basenie AWF, dlatego też mógł bym dołączyć do jakiejś grupki zapaleńców 😀
  AVE nur!


  Bartosz Morawiec
  Członek
  Post count: 118
  #10185 |

  Na basenie AWF-u w soboty wieczorem gramy w hokeja podwodnego. W środy i poniedziałki jest trening na basenie sportowym przy aquaparku. We wtorki i środy sa także kursy, które prowadzę na baseni przy ulicy teatralnej. Jest więc w czym wybierać 😉 Daj znać na co się zdecydujesz!

  Pozdrawiam
  Bartek


  ryba
  Członek
  Post count: 57
  #10186 |

  Poniedziałki i środy pasują mi najbardziej. Mam benefita więc problemu z wejściem chyba nie powinno być. W jakich godzinach się spotykacie i czego wymagacie :D.
  Ave Nur!


  rydberg
  Participant
  Post count: 18
  #10187 |

  W Legnicy nie jest źle. Jak byłem ostatnio na basenie (Delfinek) w niedziele, to najpierw na saunie zaczepiła mnie jedna osoba z pytaniem czy to moja monopłetwa, a później okazało się, że mała grupka regularnie trenuje w niedziele o 12. Sam na Delfinku trenuje w weekendy jak jestem w odwiedzinach u rodziny (raz na 2-3 tygodnie).


  ryba
  Członek
  Post count: 57
  #10188 |

  Ta osobą byłem ja 😀 A co do mono to chyba już do mnie jedzie z LeaderFins. Tak w ogóle dzięki za info na temat Deepa.


  rydberg
  Participant
  Post count: 18
  #10189 |

  Tak myślałem 😉

  Wychodząc z sauny spotkałem wtedy inną osobę, która zaprosiła mnie na treningi o 12 w niedziele. Podobno trenują regularnie.


  ryba
  Członek
  Post count: 57
  #10190 |

  Mega! Muszę w tą niedzielę naprzeć do delfinka 😀 A jakiś napinacz? W ogóle fajnie słyszeć, że w Legnicy coś takiego się dzieje.


Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.