Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • doox
  Członek
  Post count: 5
  #9025 |

  Zastanawiam się jaki wpływ może mieć tan związek na procesy zachodzące podczas bezdechów. Czy możliwe jest aby w niebezpieczny sposób zwiększał tolerancję na co2 (podobne jak przewentylowanie) wyłączając „czerwone światełko”?


  proca
  Członek
  Post count: 445
  #9026 |

  pseudoefedryna- działa w taki sposób, że strasznie jesteś nabuzowany. Jakbyś się naćpał czy coś. To jest mocny stymulant, jesteś strasznie naspeedowany, zastępuje adrenaline (nie dokładnie wiem jak to działa).W każdym razie masz ochotę się ruszać biegać skakać itp. Na pewno przyspiesza pracę serca, więc nie wiem po co to brać przy nurkowaniu.
  Poza tym jest to doping.

  No chyba, że chodzi ci o przedawkowanie spreju do nosa z pseudoefedryną, to raczej nie powinno być takich ostrych efektów.

  Ale uważam, że nie ma sensu tego stosować w nurkowaniu, bo to nic ci nie da, jedynie przyspieszy pracę serca, będziesz nabuzowany, a nie o to chodzi.

  Możesz sobie spróbować jako spalacza tego używać. Dostaniesz powera i będziesz miał super stymulacje. Pójdziesz pobiegać, zrobisz tak parę razy i będziesz miał mniej tkanki tłuszczowej 😀 .

  A w ogóle, jakbyś chciał coś mocniejszego to lepiej efedrynę, niż pseudoefedrynę 8) .

  Sportowcy i kulturyści używają tego, by zrobić lepszą kondycję i spalić tkankę tłuszczową.
  Tu masz link do poczytania…
  http://www.sfd.pl/pseudoefedryna-t185750.html

  Pozdrawiam


  doox
  Członek
  Post count: 5
  #9027 |

  Nie chce by zle zrozumiany. Nie chce tego uzywac przy nurkowaniu. Po prostu jestem w trakcie kuracji zwiazanej z problemami z zatokami i miedzy innymi biore pseudoefydryne w zestawie z antybiotykiem. Poszedlem sobie na trening nie zastanawiajac sie nad tym i podczas dynamiki zaliczylem sambe po 75 m. Draze temat bo nie zaplila mi sie czerwona lampka po raz pierwszy. Staram sie bardzo uwazac i nie przeginac a tu cos takiego. Dlatego zaczalem zastanaiac sie czy te tablety moga miec na to wplyw.


  miro
  Członek
  Post count: 7
  #9028 |

  Jak najbardziej DooX przez przyjmowanie pseudoefedryny hamujesz swoje receptory i układ współczulny nie działa tak jak powinien.


  doox
  Członek
  Post count: 5
  #9029 |

  Dzieki Panowie…To ważne potwierdzenie moich przypuszczeń. Nie ma powodu by tracić zaufanie do samego siebie to po prostu chemia…


Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.