Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • patylek
  Członek
  Post count: 39
  #23259 |

  Witam, mam pytanko, jak transportujecie swoje płetwy a właściwie ABC free. Płetwy maja 90 cm a torby jakie znalazłem to max 67 cm? Macie jakis namiar na taką torbę lub jakiś patent Z góry dzięki 8)


  malpa
  Członek
  Post count: 239
  #23260 |

  Moją uszył na zamówienie facet z allegro .Podałem jaka ma być duża ,100 do zapłaty i tyle .Dzisiaj jednak wstąpiłem do Dekathlonu i były zajefajne torby ,ale za 150pln wymiarowo powinny podejść pod nasze płetewki.Powodzenia 8)


  patylek
  Członek
  Post count: 39
  #23261 |

  ja z poznania? ten dekathlon ma stronę www?. uszył ci z konkretnego materiału? Też myślałem o uszyciu ale jakiś dobry materiał by trza zorganizować. Ja bym preferował coś w stylu plecaka.


  malpa
  Członek
  Post count: 239
  #23262 |

  Decathlon ma stronę,ale sprzedaży praez net chyba nie prowadzi.Moją torbe szył facet od pokrowców na wędki.Znajdź na allegro pokrowce do wędek i kogoś z dopiskiem że szyje na indywidualne zamówienie .Moja jest z materiału jak zwykłe torby turystyczne,lekko usztywnione dno i tyle.Możesz też dogadać się z kimś kto ma blisko Decathlon .Jeżeli masz zwykłe płetwy to spoko moje leciały w tej torbie z maskami i pianką i było OK.Problem jest z mono i carbonami ,ale o tym znajdziesz na forum jakieś wątki.Powodzenia 😀


Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.