Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • ychu
  Participant
  Post count: 97
  #21741 |

  nie wiem czy to już gdzieś było ale dla mnie osobiście była to niedawne odkrycie, stronka z naprawdę ładnymi zdjęciami oraz filmikami-również free, jest tam świetny filmik z nurkowania free na jakimś wraku-goście są nieźli…
  http://www.underwaterpics.co.uk/2005gallery/videos?page=1


  wilhelm
  Członek
  Post count: 762
  #21742 |

  fajna stronka, milo poogladac sobie to w zime (zwieksza motywacje do treningu)

  szczegolnie mi sie podoba nur w SETT Tower w UK – chcialbym kiedys tam dac pare nurów 🙂 moze kiedys zorganizujemy tam wyjazd 🙂 ? ile to mogloby kosztowac ? ktos cos slyszal o kosztach ? (bilety lotnicze mozna wyrwac tanio, gorzej z kwaterami i kosztami 'Tanka’ no nie ?)

  podoba mi sie tez nur na wrakach 🙂


  logan
  Członek
  Post count: 102
  #21743 |

  Widzę Jarek że czujesz ciśnienie na nura…może gdzieś jeszcze wyskoczymy w tym roku? Najlepiej byłoby oczywiście na HMS Dolphin…Kto wie…Tą stronke chyba wiekszość zna, ale dla pewności :http://www.tripledepth.com/gallerys.html …(gdzie dokładnie jest ten filmik z wrakiem?)


  ychu
  Participant
  Post count: 97
  darrras
  Członek
  Post count: 114
  #21745 |

  No ciekawa sprawa z tym cylindrem, tylko nie bardzo rozumiem co to za obiekt. HMS znaczy Her Majesty’s Ship czyli statek jej królewskiej mości, ale na statek to mi nie wygląda. Chyba że to zbiornik chłodzenia rdzenia reaktora, a tym gościom życie zbrzydło hihi!


  wilhelm
  Członek
  Post count: 762
  #21746 |

  hehe no teraz wiemy skad tam ciepla woda 🙂


Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.