Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Tomek Nitka
  Participant
  Post count: 401
  #20937 |

  Od dłuższego czasu nic się nie dzieje na tej stronie! Czyżby wszystkich szlag trafił, czy może tak intensywnie szykujecie się do sezonu, że nie macie czasu na internet?

  Ponieważ mnie dopadła jakaś infekcja i o żadnym treningu na razie nie może być mowy, więc dla urozmaicenia podaję link http://www.apneamagazine.com/articolo.php/819 do video (link jest na samym dole strony), na którym niejaka Monica Barbero wykonuje dynamikę 153m.

  Nieświadomych informuję, że nie jest to nowy rekord świata w dynamice kobiet, bo 25 kwietnia w Moskwie Natalia Molchanowa poprawiła swój poprzedni wynik o 5 metrów. Jeśli pomyślnie przejdzie test antydopingowy to nowy rekord dynamiki kobiet będzie wynosił 155m.

  „Matka” – do roboty! Czekamy kiedy im dołożysz!  ? -------------------------------
  Tomek „Nitas” Nitka
  Instruktor freedivingu Apnea Academy, SSI, PADI; Sędzia AIDA
  Nitas Apnoe – kursy, warsztaty, szkolenia indywidualne z zakresu freedivingu
  http://www.nitas.pl

  Marcin Pulkowski
  Członek
  Post count: 388
  #20938 |

  Trzeba powiedzieć, że wysypało nam ostatnio talentami, zwłaszcza wśród pań. Bardzo podobają mi się jej nawroty (dotyka ściany ręką, wogóle się od niej nie odbija nogami), bardzo dobra technika. Całość trwała 1:45,a więc niezbyt długo, chociaż intensywnie. Widać, że monopłetwistka (!) Dziś już zdecydowanie można powiedzieć, że ludzie obecnie pływający w mono w niedalekiej przyszłości zdominują rekordy basenowe w pływaniu dynamicznym. Jeśli tylko poćwiczą bezdech…. 8)


  pizzaoli
  Członek
  Post count: 83
  #20939 |

  Dobry problem poruszyłes pulek ciekawi mnie w którym kierunku rozwinie się dynamika, cos zuję że niedługo dojdzie do rozwarstwienia się dnamiki na dwie dyscypliny mono i zwykłe płetwy, a tak na marginesie to jestem pewny, że po zdobyciu dużej popularności free zwłaszcza na basenie poziom błyskawicznie wzrośnie – po prostu swoich sił spróbują wyczynowi pływacy itd. tylko troszkę bezdechu potrenują te rekordy na pewno przesuną się zdecydowanie wyżej.


  mariusz
  Członek
  Post count: 15
  #20940 |

  „Od dłuższego czasu nic się nie dzieje na tej stronie! Czyżby wszystkich szlag trafił, czy może tak intensywnie szykujecie się do sezonu, że nie macie czasu na internet?”

  Jesli chodzi o forum, to mniemam, ze to z przeproszeniem przez podzial 🙂 tzn. ze po zmianach nie widac nowych postow… Przynajmniej mnie to zniecheca. IMHO powinno byc jak u nurasow, tzn. forum ogolne i podfora tematyczne – wtedy od pierwszego spojrzenia widac, czy mamy do czynienia z forma zycia 😀


  Tomek Nitka
  Participant
  Post count: 401
  #20941 |

  Podobno dziś (23 maja 2004) ta sama Monica Barbero zrobiła 160 metrów.  ? -------------------------------
  Tomek „Nitas” Nitka
  Instruktor freedivingu Apnea Academy, SSI, PADI; Sędzia AIDA
  Nitas Apnoe – kursy, warsztaty, szkolenia indywidualne z zakresu freedivingu
  http://www.nitas.pl

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.