Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • papcio
  Członek
  Post count: 92
  #21007 |

  zapytanie: co ze stowarzyszeniem freediving polska, czy jest juz założone, co z członkostwem, wpisami, lub kto udzieli informacji na temat


  Marcin Pulkowski
  Członek
  Post count: 388
  #21008 |

  Stowarzyszenie Freediving Poland istnieje od 24 listopada 2004 roku.
  Do stowarzyszenia można przystąpić wypełniając pisemna deklarację – formularz, który ukaże się na naszej stronie w tym tygodniu. Wypełnione zgłoszenie należy wysłać pocztą zwykłą na adres Stowarzyszenie Freediving Poland, ul. Gagarina 146/16, 87-100 Toruń. Każdy otrzyma mailem potwierdzenie o przyjęciu deklaracji.
  Podczas II walnego zebrania uzgodniliśmy, że składka na rzecz stowarzyszenia wynosi 120 zł rocznie z możliwością płacenia w dwóch ratach po 60 zł do końca stycznia i lipca każdego roku. Składka przeznaczona jest na cele statutowe, a jako najważniejszy na ten rok uznaliśmy przynależność do organizacji AIDA.
  Wszystko zostanie jeszcze raz podane w oficjalnej informacji w aktualnościach naszej strony.


  papcio
  Członek
  Post count: 92
  #21009 |

  czekam na formularz


  Tomasz Kugler
  Członek
  Post count: 68
  #21010 |

  Pragne zauwazyc ze zbliza sie koniec lutego.
  Pozdrawiam


  Marcin Pulkowski
  Członek
  Post count: 388
  #21011 |

  Jeśli chodzi o konto naszego stowarzyszenia, na które należy wplacać skladki czlonkowskie, to będzie ono dostępne dopiero za kilka dni z uwagi na bardziej skomplikowaną procedurę zalatwiania formalności. Papiery są aktualnie wyslane do wszystkich czlonków zarządu, którzy muszą się pod nimi podpisać, a jak wiadomo każdy z nas mieszka w innym mieście.
  Dobrą wiadomością jest to, że udalo się znaleźć naprawdę niedrogie konto (15 zl/msc plus 3,5 zl za każdy przelew z możliwością realizacji przez internet) i naprawdę elastyczny bank – Bank Handlowy zaspokajający w pelni nasze bankowe potrzeby.
  Wszelkie informacje o numerze konta i procedurze wysylania pieniędzy zarówno z kraju jak i zagranicy ukażą się na stronie zaraz jak tylko będzie coś wiadomo. Prosimy o cierpliwość.
  Termin wplacania skladek lub pierwszej raty jak kto woli, ustalamy na: do 31 marca, mam nadzieję, że już ostatecznie.


Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.