Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Maurycy Kwietniowski
  Członek
  Post count: 36
  #15334 |

  Witam wszystkich. Tak tylko kilka słow. Ostatnio z Nitasem udało nam się w końcu wybrać na basen na warszawiankę konkretnie. Nitas zrobił sobie nowy neckweight czyli ciężarek na szyję specjalnie do robienia dynamiki. No cóz moje wrażenie z jego użycia są zajebiste. 50m bez płetw pokonałem z taka lekkościa jak nigdy w życiu. Zaznaczam basen 50m. Cieżarek miał ok. 2,5 kg. Polecam wszystkim. Potrzebny jest śrut ołowiany, dętka od roweru i jakaś sprzączka. po szczegóły uderzajcie do Nitasa.

  Po dynamikach trochę zmarźliśmy więc żeby sie rozgrzać ruszyliśmy na statykę do Jacuzzi:) No cóż, dość powiedzieć że było bardzo ciepło i choć wyniki były zaledwie w okolicy 4min to była to jeden z najbardziej przyjemnych treningów statyki 🙂
  no i te dziewczyny w bikini tuż obok 🙂

  To tak tyle. Aha nigdy nie ćwiczcie sami statyki w ciepłej wodzie. Generalnie to nigdy sami tego nie róbcie ale w ciepłej wodzie zwłaszca bo jest to szczególnie niebezpieczne.

  pozdro dla wszystkich

  maurice


  2pio
  Członek
  Post count: 20
  #15335 |

  Morzna by załonczyć zdjencie i instrukcej wykonania w dziale sprzęt


  Dariusz Grabowski
  Participant
  Post count: 183
  #15336 |

  Ach te bikini! Dlatego statyka jest taka ważna. Tylko trudno zachować niskie tętno…..
  %)
  Trening to jednak extra!
  Ach ten PEDERSEN….
  Pozdrawiam


  Dariusz Grabowski
  Participant
  Post count: 183
  #15337 |

  Słyszałem, że trzeba też mieć spodnie i czepek z nausznikami. Wtedy można pływać 200m. W sklepach nurkowych pytać o komplety do 200 metrów.


Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.