Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
 • starmaker
  Członek
  Post count: 5
  #11199 |

  Cześć

  Ktoś już pytał o to czy na zawodach będzie knkurencja bez płetw. Odpowiedź mu udzielona jest trochę śmieszna (zawodnik będzie miał wybór płynąć w płetwach lub bez). Co z tego skoto punktacja z i bez płetw będzie taka sama.
  Czy nie możnaby zrobić dodatkowej konkurencji ?
  W tej kategorii zdaje się nie mamy jeszcze rekordu.

  pzodr,
  starmaker


  Tomek Nitka
  Participant
  Post count: 401
  #11200 |

  Generalnie masz rację. Rzecz w tym, że przynajmniej na razie, AIDA nie wymyśliła innej punktacji. Zawodnik może więc płynąć bez płetw (i nieliczni tak startują), ale nie dostaje z tego tytułu więcej punktów.
  W dodatku tradycja jest taka, że większość (o ile nie wszystkie) zawody basenowe na świecie rozgrywane są właśnie w takiej formule jak Stalowa Wola tzn. jest tylko dynamika w płetwach + statyka. Oczywiście nic nie stałoby na przeszkodzie, żeby nasze zawody obejmowały 3 konkurencje. Byłoby to nawet bardzo ciekawe, ale obawiam się, że teraz jest już trochę późno i organizatorom trudno byłoby dodać trzecią dyscyplinę. Ale może się mylę …



  ? -------------------------------
  Tomek „Nitas” Nitka
  Instruktor freedivingu Apnea Academy, SSI, PADI; Sędzia AIDA
  Nitas Apnoe – kursy, warsztaty, szkolenia indywidualne z zakresu freedivingu
  http://www.nitas.pl

  filon
  Członek
  Post count: 78
  #11201 |

  Niestety Nitas masz racje że teraz już jest za póżno.Nie jesteśmy w stanie na obecną chwile zorganizować dodatkowych godzin basenu na jeszcze jedną konkurencje.Oczywiście nie ukrywam że jestem entuzjastą pływania bez płetw, ale nic sie nie da zrobić.Ostatnio u mnie na treningu Paweł z Ustrzyk zrobił 100m bez płetw, a więć płynąc bez płetw nie jesteście na straconej pozycji.
  powodzenia na zawodach 😮


  paweł strugała
  Członek
  Post count: 89
  #11202 |

  rekordu jeszcze nie ma ale mam nadzieje że podczas oficjalnej imprezy pękną stare i ustanowimy nowe. pozdrawiam pablo :evil :evil :evil


  Maurycy Kwietniowski
  Członek
  Post count: 36
  #11203 |

  Nitas liczę na ciebie i na rekord without fins!!!

  a tak BTW to potwierdzam słowa Nitasa odnośnie dynamik w/bez płetw. tak po prostu jest a co więcej niektórzy mają takie same wyniki w płetwach i bez więc śmiało startują bez.

  pozdro i do zobaczenia na zawodach 🙂

  maurice


  Marcin Pulkowski
  Członek
  Post count: 388
  #11204 |

  Brawo che13, nie wiedziałem, że w tej części Polski mamy takiego wyjadacza. Pozostaje mi życzyć Ci pobicia tego rekordu na zawodach w Stalowej. Z takim wynikiem masz duże szanse być w czołówce nawet wśród płetwiarzy. Tak trzymać.
  😮 😮 😮


  Marcin Pulkowski
  Członek
  Post count: 388
  #11205 |

  Oczywiści Tobie Nitas też tego życzę. 😀 😀 😀


  ama
  Członek
  Post count: 13
  #11206 |

  100 m bez płetw – fiu, fiu jak na polski region – pozazdrościć. Myślę, że to dobrze. A tak na marginesie pozdrowienia dla Ustrzyk i całych Bieszczad. Szczególnie dla Siczki i sympatyków „Szałasu” 😀


  arc
  Członek
  Post count: 41
  #11207 |

  Dzięki 😉 A co do ostatniego zdania to wolę Szałas od Siczki :evil


  paweł strugała
  Członek
  Post count: 89
  #11208 |

  a nie Niedzwiadek??? zbliża się chwila prawdy %) Pozdrowienia dla wszystkich ze skrzelami za uszami hihi! hihi! (Grześ będe w niedziele w Rzeszowie)


  paweł strugała
  Członek
  Post count: 89
  #11209 |

  Moim zdaniem do zrobienia kategori dynamika BEZ PŁETW nie potrzebna jest dodatkowa godzina. Zawodnicy startją zgodnie z listą i są tylko „zaksięgowani” do odpowiedniej kategori. %) %)


  paweł strugała
  Członek
  Post count: 89
  #11210 |

  czy ktoś ma zamiar startować na zawodach bez płetw w dynamice oczywiście (?)


  Marcin Pulkowski
  Członek
  Post count: 388
  #11211 |

  Musisz rozważyć Paweł czy chcesz pobić rekord Polski w pływaniu dynamicznym bez płetw czy założyć ten instrument celem popłynięcia dalej i jeśli jesteś dobry również w statyce zająć czołowe miejsce w ogólnej klasyfikacji zawodów.
  🙂
  Trudny wybór (?) :wow (?)


Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)

You must be logged in to reply to this topic.