Viewing 18 posts - 1 through 18 (of 18 total)
 • Marcin Pulkowski
  Członek
  Post count: 388
  #11868 |

  Witam wszystkich zainteresowanych spływami rzekami. Zgodnie z obietnicą chciałbym zaproponować wam wstępnie dwa terminy spływów, dwiema różnymi, ciekawymi rzekami.

  rzeka Piaśnica – termin spływu 9 czerwca 2007r (sobota). Będzie to długi weekend (Boże Ciało). Mam możliwość zarezerwowania domków w okolicy Jastrzębiej Góry, niedaleko rzeki którą będziemy spływać. Wstępnie cena za drewniany domek wczasowy (4os.) na cały weekend od czwartku do niedzieli wyniesie około 270 zł, wychodzi więc nieco ponad 20 zł od osoby za dobę. Wydaje się więc niedrogo. Szczegóły ustalam z właścicielem ośrodka i poinformuje o efektach rozmów zaraz jak będę znał konkretne ceny.
  Piaśnica to rzeka wypływająca z Jez. Żarnowieckiego z finiszem na otwartym morzu.
  Więcej informacji:
  http://www.underwater.pl/relacje/piasnica.html
  http://www.freediving.com.pl/forum.php?fk=694&id=7144918

  rzeka Rospuda – termin spływu pokryje się z tygodniem „no limits” nad Jez. Hańcza, przewidzianym na koniec lipca tego roku (27-29). Dokładną datę podam później. Pomysł spływu tą rzeką pojawił się w ubiegłym roku przy okazji spływów Czarną Hańczą. O Rospudzie jest ostatnio głośno w mediach i może być to jednocześnie ostatnia okazja przepłynąć się tym dziewiczym terenem zanim go zdewastują.

  rzeka X – termin długi weekend majowy. Przy okazji wycieczek majówkowych AKBP z Torunia zawsze organizujemy nurkowanie i jakiś spływ, tylko na chwile obecną nie wiem gdzie pojedziemy i jak dokładnie będzie wyglądał ten długi weekend. Jak coś będę wiedział konkretnie to dam znać.

  Niewykluczone, ze w międzyczasie pojawią się jeszcze jakieś propozycje, ale póki co trzymamy się tego co powyżej.

  Pozdrawiam
  Pulek


  Marcin Pulkowski
  Członek
  Post count: 388
  #11869 |

  No i sprawa się klaruje (co do Piaśnicy). Za wynajęcie całego domku (od czwartku 7.06 do niedzieli 10.06) zapłacicie 240 zł plus opłaty klimatyczne od każdej osoby.
  Własciciel prosił o deklarowanie się do połowy kwietnia co do ilości rezerwowanych domków. Po tym terminie ośrdek będzie open dla wszystkich zainteresowanych z zewnątrz.
  Każdy zainteresowany rezerwacją domku w tym terminie musi również do końca kwietnia wpłacić zaliczkę na konto właściciela ośrodka (100zł).

  Ośrodek znajduje sie dosłownie jakieś 150 metrów w lini prostej od plaży i morza. 3km szosą w kierunku zachodnim od Jastrzębiej Góry.

  Więcej szczegółów wkrótce.


  Marcin Pulkowski
  Członek
  Post count: 388
  #11870 |

  Jeśli są osoby wstępnie zdecydowane na spływ Piaśnicą to proszę o kontakt ze mną.
  8) :OK


  proca
  Członek
  Post count: 445
  #11871 |

  Wstępnie jestem chętny, ale zależy to od mojego ojca więc nic nie obiecuje. Czemu spływ, możnaby podpłynąć. 😀 😀 😀 Ja tam spłynąłem pontonem całą i nie jest taka długa i nie jest wartka. A z nurkowych przeżyć to mnustwo raków, szupaków i okoni. Jak sądzisz dałoby radę podpłynąć całą piaśnicę, czy zbyt wyczerpujące?


  apneus
  Participant
  Post count: 583
  #11872 |

  Pulek świetny pomysł. Jeśli chodzi o Hańczę i Rospudę to jestem jak najbardziej za!!! jeśli chodzi o Piaśnicę to jeszcze nie wiem.
  W każdym bądź razie opcją nr 1 jestem jak najbardziej zainteresowany 🙂 :OK


  Marcin Pulkowski
  Członek
  Post count: 388
  #11873 |

  [!–
  W odpowiedzi na: proca, 2007-03-02 00:31:32

  Jak sądzisz dałoby radę podpłynąć całą piaśnicę, czy zbyt wyczerpujące?
  –]

  Jeśli ludzie wytrzymują 3,5 godz., zimowy Spływ Twardzieli Krutynią, to letni spływ Piaśnicą chyba też wytrzymają?
  Jak myślisz Manson?


  proca
  Członek
  Post count: 445
  #11874 |

  Pulek „letni spływ”
  Ale ja mówiłem o podpływaniu. Zaczynasz w bałtyku kończysz w J. Żarnowieckim czy jak to się tam nazywa.


  Marcin Pulkowski
  Członek
  Post count: 388
  #11875 |

  Wolę jednak z prądem :J


  proca
  Członek
  Post count: 445
  #11876 |

  To raczej niewypał i chyba nie pojadę, bo już wiem że ojciec wyjeżdża do Chorwacji. Niestety ja z nim nie mogę pojechać,a nie wiem czy mnie samego puszczą na spływ. Oczywiście przegadam tylko nie wiem jak ja tam dojadę.


  proca
  Członek
  Post count: 445
  #11877 |

  Czy ktoś z krk wybiera się na spływa i mógłbym się z nim zabrać.
  Pytanie do pulka jaka tam będzie temp. wody? Da radę bez pianki. Tatko mówi mi że przepłynę tylko małe ale CYTAT; „przepłyniesz ale z zimarzniesz” tzn. jak on mi mówi o marźnięciu a wiem w jakie zimne wody on właził to coś czuję, że bez pianki nie wyżyję. Naprwadę jest tak źle?


  Marcin Pulkowski
  Członek
  Post count: 388
  #11878 |

  Bez pianki jest to raczej mało przyjemne doznanie, więc zdecydowanie nie polecam :J


  proca
  Członek
  Post count: 445
  #11879 |

  9 czerwca 2007r – ÓCZYMY SIE CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM, ÓCZYMY SIE CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM, ÓCZYMY SIE CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM, ÓCZYMY SIE CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM (ctrl + v) itd.
  Kuźde a ja myślałem, że to w maju i się jak debil o piankę pytam. W czerwcu to jakoś przepłynę i wyżyję.
  Pulek postaram się kogoś z Krakowa wyciągnąć na spływ i przy okazji się z nim zabiore :evil . A może bym ojca jednak namówił (chodź to ciężkie bo zazwyczaj słyszę „mam pracę”).
  Przy okzazji Kieruję się od razu z pytaniem do maćka ad tego spływu 8) .


  maciek
  Członek
  Post count: 461
  #11880 |

  Obecnie niestety nic nie jestem w stanie powiedzieć. Chciałbym ale najbliższe miesiące spowite są w obłokach niepewności.

  P.S.
  Będę przy okazji czepialska świnia ale tym razem Proca zgwałciłeś mi oczy: UCZMY SIĘ…UCZMY…może się przydać 😉

  Pozdro,
  em.


  proca
  Członek
  Post count: 445
  #11881 |

  maciek; „Proca zgwałciłeś mi oczy”, wiesz jakby ktoś nie dostrzegł w tym artystycznej metafory to mógłby sobie jeszcze coś pomyśleć, że tu się jakiś fetyszyzm połączony z sadomasochizmem i ostrą perwersją rozwija na forum, więdz Óważajmy co piszemy i Óczmy się czytać ze zrozÓmieniem. 😀 😀 😀

  Aha no i jak już coś się wyłoni zza tych obłoczków pewnej niepewności 😛 to daj znać.


  aquaticus
  Członek
  Post count: 1
  #11882 |

  Witam,
  od jakiegoś czasu śledzimy to forum. Może zainteresuje Wszystkich tu obecnych V SPŁYW RZEKĄ PIAŚNICĄ z jez. Żarnowieckiego do Dębek. Impreza co roku odbywa sie ok 20 lipca (piątek, sobota, niedziela). W piątek spływ nocny dla twardzieli, sobota spływ dzienny dla wszystkich (ABC, pontony, deski, koła, itd. W zeszłym roku gościliśmy 120 osób od wielu lat związanych z nurkowaniem, w tym roku liczymy na więcej. Dodatkowo zapewniamy mnóstwo atrakcji, konkurencji, oczywiście grill i dużo, dużo litrów piwa. Uczestnicy piwnni posiadać sprzęt biwakowy, piankę (jeżeli nie, to isnieje możliwość wypożyczenia za symboliczne 5zł).
  Szczególy na stronie http://www.aikido-polska.eu, w dziale imprezy, lub tel 601 1615192.
  Zapraszm serdecznie, bo warto. Jeszcze jedno, impreza absolutnie nie ma charakteru zarobkowego, wszystko robimy dla dobrej zabawy i dla tego tak fajnie działa już od pięciu lat. Pozdrawiam


  karolaawf
  Członek
  Post count: 67
  #11883 |

  Oooo super wiadomość. Własnie bedziemy w Dębkach od 15.7 wiec moze się wybierzemy!

  Jak juz jest taki temat to skorzystam. Czy jedzie ktos z was od 15.7 nad morze?? Wlasnie w oklicy Dębek?? mozna sie spotkac i ponurkowac razem….


  karolaawf
  Członek
  Post count: 67
  #11884 |

  p.s ja to jestem jednak ślepa chyba bo na tej stronce nie widze „imprezy”
  a chcialam poznac szczegoly wyprawy :J


  novy14
  Członek
  Post count: 52
  #11885 |

  bo tam nie ma takiego działu 😀 no hyba, że ja też jestem ślepy. W każdym razie w dziale seminaria jest taki pliczek z planem imprezy:

  http://www.aikido-polska.eu/pdf/splyw.pdf

  pozdrawiam,


Viewing 18 posts - 1 through 18 (of 18 total)

You must be logged in to reply to this topic.