Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • gaborek
  Członek
  Post count: 47
  #11227 |

  Mam takie prostackie pytanie, bo nie znalazlem info zadnego. Jaka jest przewidziana nagroda w tym Pucharze?


  Tomek Nitka
  Participant
  Post count: 401
  #11228 |

  Największa będzie taka, że dołożyłeś innym. Cała reszta się nie liczy.  ? -------------------------------
  Tomek „Nitas” Nitka
  Instruktor freedivingu Apnea Academy, SSI, PADI; Sędzia AIDA
  Nitas Apnoe – kursy, warsztaty, szkolenia indywidualne z zakresu freedivingu
  http://www.nitas.pl

  filon
  Członek
  Post count: 78
  #11229 |

  Widze że nagrody są dla niektórych ważnym elementem zawodów.Jka nie bedzie nagród to się nic nie stanie a jak będą to też się nic nie stanie 😀 😀 😮 8)
  Najpierw trzeba potrenować a póżniej brać nagrody:)


  filon
  Członek
  Post count: 78
  #11230 |

  Dal pierwszego przewidziany jest płaszcz przeciwdeszczowy, dla drugiego żelazko+przedłużacz gratis, dla trzeciego aparat fotograficzny ZAJKA 2.
  Pozostali nagrody niespodzianki od spółdzielni inwalidów „DARMY TRÓD”


  gaborek
  Członek
  Post count: 47
  #11231 |

  pewnie nie… ale nagroda to nieodłączny element kazdych zawodow, a tymbardziej Pucharu Polski!! nie chce byc odebrany zle… ale wkoncu placi sie wpisowe i temu co wygra to powinno…, nie myslicie tak? oczywiscie ze jak bede jechal… a bede jesli zorganizujecie go jeszcze raz, to bez nagrod sie obęde jak wygram :P, ale jednak jest to mily element imprezy.


  Marcin Pulkowski
  Członek
  Post count: 388
  #11232 |

  Wypada mi się ustosunkować do tej wypowiedzi, ponieważ jestem odpowiedzialny za zakup i załatwianie nagród rzeczowych na tę imprezę. O nagrody dla Was będę się starał do ostatniej godziny przed moim wyjazdem do Stalowej Woli, czyli do piątku rano. Jak słusznie zauważył Nitas w imprezach tego typu nie chodzi o nagrody tylko o to żebyśmy się wszyscy spotkali i bawili tym co tak lubimy robić czyli freedivingiem. Nagrody mam nadzieję będą zawsze na drugim planie, a przede wszystkim będziemy dla siebie kumplami. Powiem tylko tyle – nie zawiedziecie się. Każdy wyjedzie z jakimś upominkiem, a zwycięzcy zdobędą trofea z prawdziwego zdarzenia. Główne nagrody przewidziane są: dla pierwszej trójki oraz rekordzistów w statyce i dynamice – w i bez płetw. Ponieważ jestem w tej chwili zawalony robotą przedwyjazdową i nie wiem jak sprawy będą wyglądały ostatecznie powiem ogólnie, że suma nagród obecnie wynosi około 3 tys. złotych w sprzęcie i gadżetach i to nie jest ostatnie słowo. Nie wiem co do tego dorzuci jeszcze organizator tak, że lipy nie będzie. Mam nadzieję, że ta informacja nie spowoduje zwiększonej ilości BlackOutów, bo kto do tej pory się nie przygotował niech nie próbuje lepiej powiększać za bardzo swoich osiągów na 5 min. przed.


  Monika Zińczuk
  Członek
  Post count: 15
  #11233 |

  Zgadzam się z Nitasem ,że największą nagrodą bedzie dołożenie innym i oczywiście udany start i jego zakończenie.. 😀

  Pozdrawiam zawodników i kibiców :love


  gaborek
  Członek
  Post count: 47
  #11234 |

  chce położyć nacisk na „udane zakończenie” 🙂 mimo ze rozpętałem ten topic to jednak uważam że to jak się startuje i jak walczy jest najważniejsze, przegrywać z honorem jak i wygyrwać z honorem trza umić, a nie kompromitować się blackoutem czy czym tam jeszcze…


Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.