Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • strzala
  Członek
  Post count: 0
  #17634 |

  Witam!
  Zamierzam nurkować na bezdechu do maks. 20-25 m w wodach polskich (jeziora, Bałtyk) a także cieplejszych morzach – Śródziemne, Adriatyk, m. Czerwone. Ponadto w tym roku zamierzam zrobić kurs na nurkowanie ze sprzętem aby móc nurkować do 40m i podziwiać podwodny świat przez dłuższy czas w wyżej wymienionych akwenach i tutaj pytanie – czy cressi gara 3000 ld będą dla mnie odpowiednie? Jeśli nie to jakie płetwy byście mi polecili? Z góry dziękuję za rady 🙂
  Pozdrawiam – Michał


  malpa
  Członek
  Post count: 239
  #17635 |

  Ja używam GARA 3000LD.Do tych celów o których piszesz to chyba dobry wybór.Płetwy Cressi mają super wygodny kalosz (jak dla mnie)i pływa się w nich milusińsko jednak gdybym teraz wybierał wybrałbym twardsze.Ważna sprawa abyś nie popełnił tego będu co ja i pomyślał o skarpecie ze 3mm.Są oczywiście i inne płetwy ,ale piszę o tym co mam a poprzednie których używałem były raczej z przeznaczeniem do snurkowania.Pozdrawiam Marek 8)


  proca
  Członek
  Post count: 445
  #17636 |

  Na twoim miejscu wziąłbym 2 pary płetw. Jedne do free a drugie do scuba. Będzie ci nie wygodnie nurkować ze sprzętem w takich płetwach.
  Polecam ci gara 3000 (twarde) do free i mares avanti tre do scuba (paskowe).
  Przymierzaj ze skarpetą.


Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.