Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • igor
  Członek
  Post count: 19
  #21270 |

  To pomysł dla Pulka, ale myślę że powinniście się wypowiedzieć co o tym myślicie.
  Pomysł 1: Baza wszyskich ludzi zajmujących się mniej lub bardziej freedivingiem w Polsce. Myślę o takiej tabelce, w której każdy będzie mógł umieścić dane o sobie, o swoich osiągnięciach, doświadczeniu, danych kontaktowych. Cel: osoby które są zupełnie zielone mogłyby znaleźć buddy’ego do pierwszych swoich kroków na basenie lub w jeziorze, a osoby które liznęły free, gdyby były przejazdem koło takiej osoby mogłyby się spotkać i potrenować. Oczywiście nie każdy będzie chciał udostępniać swoje dane, więc można to zrobić tak aby te osoby które nie chcą tego zrobić dostawałyby powiadomienie, że ktoś chciał się skontaktować.
  Pomysł 2: baza wyjazdów nurkowych naszej braci. Tzn. każdy zarejestrowany freefiver, np. zarejestrowany w bazie z pomysłu pierwszego pisałby gdzie w najbliższym czasie planuje wyjechać na nurki, albo gdzie i kiedy trenuje. Cel: jak wyżej. Myślę, że byłaby to okazja to częstszego spotykania się, a pewnie w ten sposób kilka osób by stwierdziło że np. w tym samym czasie jest w Sharm El Sheikh i można razem potrenować. Co o tym myślicie? Oczywiście aby uniknąc jakichkolwiek problemów natury prawnej, można na stronach z tą bazą napisać, że Freediving Polska nie ponosi odpowiedzialności za dane jakie są umieszczone w tej bazie. Tak aby nie robić dodatkowej roboty Pulkowi. Oczywiście jakby się pojawił wpis nieznanego gościa, że w dynamice robi 150m to należałoby to sprawdzić albo wpis usunąć.
  Co o tym myślicie?


  darek
  Członek
  Post count: 75
  #21271 |

  Wedlug mnie bardzo dobry pomysl faktycznie moglo by to ulatwic spotkania z innymi freedivingowcami z tego samego miasta i okolic i umawiac sie na wspolne treningi. JA jestem bardzo za 🙂 i juz czekam na te liste. :happy


  igor
  Członek
  Post count: 19
  #21272 |

  Super top to by było, gdyby lokalizacje poszczególnych osób prezentowane byłyby na prostej mapce. Takie rozwiązanie – choć nie idealne jest na http://www.bigblueteam.com/ pod linkiem „team”


  pioe
  Członek
  Post count: 262
  #21273 |

  Nom! Dobry pomysł. Jestem na TAK! 😉


  er453r
  Członek
  Post count: 46
  #21274 |

  szczerze mówiąc od dawna myślałem o czymś w ten deseń, ale jakoś usunąłem się w cień jeżeli chodzi o scene free 🙁 mimo to, jako że znam się na tym trochę, z dziką chęcią podjąłbym się przygotowania czegoś takiego z samego względu na moją niegasnącą miłość (kurcze, ale to ckliwe :P) do tego sportu, a także dla jego propagowania i rozwoju! 🙂


  igor
  Członek
  Post count: 19
  #21275 |

  Brakuje nam tylko wypowiedzi Pulka…


  igor
  Członek
  Post count: 19
  #21276 |

  Pulek,
  Moja propozycja pozostała bez odzewu z Twojej strony…
  Pozdrawiam,
  Igor


  Marcin Pulkowski
  Członek
  Post count: 388
  #21277 |

  Witam. Umknął mi jakoś ten wątek. Rozumiem pomysł i intencje ale ja takiej bazy nie stworzę, bo nie mam na to pomysłu i czasu, podobnie zresztą jak nasz informatyk Joix, który wyraźnie usunął się w cień w ostatnim czasie.
  Doszedłem już do takiego momentu, że nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć. Pozostaje Wam więc czekać aż znajdę czas i pomysł na to jak zrobić coś takiego jak baza freediverów, albo wziąć sprawę w swoje ręce, stworzyć coś takiego na własnej stronie, a ja z przyjemnością to podlinkuję.
  Do tej pory funkcję kontaktowe pomiędzy freediverami pełni forum gdzie każdy może się zapytać czy coś i gdzie się szykuje.
  Druga sprawa jest taka, że w zasadzie taka baza już istnieje lecz jest dostępna tylko dla członków Stowarzyszenia Freediving Poland, którzy mają uprawnienia administratorów strony. proponuje więc sie zapisać do SFP i korzystać do woli.
  Kolejna rzecz, że jast nas na tyle mało, że jeśli komus naprawdę zależy na wspólnych spotkaniach to nie powinien mieć z tym problemów. Numery telefonów krążą w sieci i praktycznie przy odrobinie wysiłku można zdobyć namiar na potencjalnego partnera, jeśli taki wogóle się znajduje w konkretnej części Polski.


Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.