Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • darek
  Członek
  Post count: 75
  #21418 |

  W dniu 12 maja niejaki William Trubridge bedzie probowal pobic rekord ustanowiony przez Stepanka w 2005 w CNF ktory wynosi 80 m. Zobaczymy…. 8) 8) 8)


  Tomek Nitka
  Participant
  Post count: 401
  #21419 |

  William to nie byle kto. Byłem z nim na Sardynii na kursie u Umberto w 2003 roku. Facet od małego mieszkał na łodzi, więc po szkole zamiast na podwórko kopać piłkę, wyskakiwał za burtę do wody. Nie wie co to jest wyrównywanie ciśnienia, bo robi to tak intuicyjnie, że nawet nie zdaje sobie sprawy z tego jak to się dzieje. Pływa prawie wyłącznie bez płetw.
  Po kursie William został u Umberto, żeby trenować pod jego okiem. Już wtedy, pisząc relację z Sardynii, przepowiadałem Williamowi, że kiedyś pobije rekord świata, ale potem Stepanek tak zawyżył poziom, że o Williamie nie było nic słychać.
  Bardzo chciałbym, żeby teraz mu się udało. Trzymam za niego kciuki.
  A tak poza tym, to William jest autorem tłumaczenia „Corso di Apnea” („Manual of Freediving”) na angielski.  ? -------------------------------
  Tomek „Nitas” Nitka
  Instruktor freedivingu Apnea Academy, SSI, PADI; Sędzia AIDA
  Nitas Apnoe – kursy, warsztaty, szkolenia indywidualne z zakresu freedivingu
  http://www.nitas.pl

  darek
  Członek
  Post count: 75
  #21420 |

  Niestety jak wiadomo proba Williama nie udala sie ale mimo wszytsko warto ogladnac czlowieka w akcji ktory generalnie jest baaardzo blisko pobicia rekordu w CNF
  http://www.apnea-amsterdam.com/forum/index.php/topic,98.0.html


Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.