Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • peka65
  Członek
  Post count: 0
  #20952 |

  Witam wszystkich!Mam jedno krotkie pytanie….1-czy mozna pobic rekord Naszego kraju nie startujac w zadnych zawodach krajowych,tylko zagranicznych?
  2-czy mozna pobic rekord kraju nie startujac na jakich kolwiek zawodach,a jako dowod ustanowienia nowego rekordu przedstawic material filmowy w postaci tasmy video,lub zapisu cyfrowego kamera video?
  Mam taki moj maly target,do ktorego zblizam sie malutkim krokami ,a obecnie nie przebywam w kraju i proba podjecia startu w jakich kolwik zawodach jest niemozliwa.Podrawiam wszystkich wstrzymujacych oddech na dluuugie minuty;)
  Peka


  Marcin Pulkowski
  Członek
  Post count: 388
  #20953 |

  Witam, tajemniczy, anonimowy – peka65.
  Rekord Polski możesz pobić nie tylko na zawodach i nie tylko w naszym kraju. Możesz (w Polsce) zorganizować specjalną imprezę pod tym kątem, jak to miało np. miejsce rok temu w przypadku Roberta Cetlera. Jeśli chcesz wziąć udział w zawodach zagranicznych to oczywiście, że uznamy Ci ten rekord jeśli:
  – powiadomisz nas o tym wcześniej (miesiąc przynajmniej), że w tym i tym dniu, taka próba ma miejsce, bo być może ktoś z nas będzie chciał tam pojechać i to zobaczyć.
  – zawody będą organizowane przez prestiżową organizację np. AIDA. Wtedy oprócz materiału filmowego przesłanego przez Ciebie, wyniki zawodów powinny pojawić się na ich oficjalnej stronie internetowej, wraz z twoim wynikiem.
  – będzie to na tyle przyzwoity wynik, że warto go umieścić w dziale rekordy, czyli jeśli zamierzasz zrobić np. -20 metrów w „no limit’s” to daj sobie spokój. Jest w tej chwili kilka niezagospodarowanych kategorii rekordowych, ale nie bawmy się w dziecinadę, przynajmniej przyzwoity poziom wypadałoby utrzymać. Obecnie wyniki życiowe i nawet treningowe polskich zawodników są o wiele lepsze niż oficjalne rekordy. Próba bicia rekordu wymaga jednak od kandydata bycia w bardzo dobrej dyspozycji w danym, z góry określonym czasie, a to już nie jest takie proste.
  Pozdrawiam i życze powodzenia.


Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.