Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Tomasz Kugler
  Członek
  Post count: 68
  #11755 |

  Tych, którzy jutro tj. w niedziele 26 listopada będą na ”Poznań Game Arena” na Targach Poznańskich zapraszam do pawilonu 15A na stanowisko centrum nurkowego COCO DIVE w godz. 11-15, będzie można porozmawiać na temat freedivingu, przewidziany jest też pokaz statyki w basenie. Przepraszam, że tak późno, ale wyszło to spontanicznie dopiero dzisiaj.

  Jeszcze raz zapraszam
  Tomek


  Tomasz Kugler
  Członek
  Post count: 68
  #11756 |

  PGA to głównie targi gier komputerowych, planszowych, sztuk walki i finały polskich lig painballowych. W tym roku pojawiły się szerzej sporty ekstremalne: wspinaczka, paralotniarstwo, różnego rodzaju kajakarstwo no i nurkowanie. Pokaz pięciominutowej statyki wzbudził niemałe zainteresowanie, widzowie na trybunie, na sucho, spróbowali zmierzyć się ze mną i po trzech minutach było słychać komentarze „to niemożliwe”.
  Dzięki dla Marcina i Łukasza za asekurację oraz dla COCO Dive za współpracę. Być może w przyszłym roku na targach pojawi się więcej wystawców sportów ekstremalnych, a wśród nich również SFP z zawodami „Czasu Jednego Oddechu”, na zachętę jedynie dodam, że organizatorzy zadbali o podgrzanie wody w basenie 8)

  pozdrawiam


  pioe
  Członek
  Post count: 262
  #11757 |

  No brawo! Ile wytrzymałeś? „Tylko” 5 minut, czy ciut więcej? 🙂


  jurkof
  Członek
  Post count: 26
  #11758 |

  Witam
  No wielka szkoda. Tak malo w Poznaniu freediverow a jeszcze mniej okazji zeby sie z kims spotkac. Nastepnym razem daj znac wczesniej.


Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.