Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • hombre
  Członek
  Post count: 1
  #17674 |

  Witam, jestem zupełnie zielony w tym temacie więc będę bardzo wdzięczny za poradę jakie płetwy kupić – raczej rekreacyjne, nie mogę za duzo wydać. Na razie się zastanawiałem nad Cressi Pluma i Speedo Comfort Flex. Co sądzicie szczególnie o tych speedo?

  Będę naprawdę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc 🙂


  malpa
  Członek
  Post count: 239
  #17675 |

  Wziołbym Cressi i to żółte-kreują na pogodnego wysportowanego młodego człowieka.Speedo nazbyt playboyowskie.Wybierz wygodny kalosz i żeby Ci się podobały i dziewczynom oczywiście i będzie OK!
  Miłego pływania! 8)


  hombre
  Członek
  Post count: 1
  #17676 |

  🙂 to że zbyt playboyowskie jakoś przeżyje 😉 Ale mam do nich wygodniejszy dostęp (chcę kupić przez neta, a z tymi mam możliwość odbioru osobistego w moim mieście, w przeciwieństwie do Cressi). Czyli mam rozumieć, że ogólnie to i te i te są w miarę przyzwoite ?


  malpa
  Członek
  Post count: 239
  #17677 |

  W Cressi Pluma pływa mój syn.Ma stopę dwa rozmiary mniejszą niż ja a zakładałem jego płetwy i było ok!Cressi ma bardzo miękkie i wygodne kalosze i odpowiadają rozmiarem noszonym butom(przynajmniej w moim przypadku)Jeżeli chodzi o snurkowanie to wygoda na pirwszym miejscu!Jeżeli trochę głębsze nurki to inna sprawa i wtedy na forum jest masę informacji.Pzdr 😉


Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.