Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • ychu
  Participant
  Post count: 97
  #15842 |

  witam wszystkich, ostatnio w internecie pojawiły się oferty pianek 5mm o tej nazwie, cena za taką piankę-jednoczęściową ze zintegrowanym kapturem to niecałe 600zł więc nie tak drogo. mam w chwili obecnej barakudę 7mm o takim samym kroju, ale jest trochę za gruba do free, czy ma ktoś wiedzę lub wyrobioną opinię o tym sprzęcie, pozdrawiam


  Bartek Janiszewski
  Participant
  Post count: 1204
  #15843 |

  Proponuję dorzucić 200zł i kupić piankę do free z http://www.eliossub.com
  :OK


  blokman
  Członek
  Post count: 234
  #15844 |

  Hej!
  No nie wiem, nie wiem. Te 200 plnów dorzutki na piankę eliosa to może byc trochę za mało. Mi wycenili gold coating inside/camuflage outside(6mm) na 280 euro. Ale może camuflage jest droższy od czarnej.
  A propos! Zamawiał ktoś coś ostatnio w eliosie? Jaka wycena?


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #15845 |

  Witam.

  Jeżeli myślicie o zakupie skafandra do freedivingu to naprawdę proponuje nie kombinować i kupować skafandry wyłącznie do tego przeznaczone. W mojej ocenie skafandry jednoczęściowe nie są dobre do free. Kwestia firmy to zupełnie inna sprawa chociaż to co oferuje Elios przy możliwości wyboru materiału oraz szyciu na miarę jest absolutnie bezkonkurencyjne. Zwracam wasza uwagę na szczególny krój pianek Eliosa ( doskonały w wodzie ) oraz naprawdę wysoka jakość materiałów i wykonania. Myślę że pośpiech i chęć zaoszczędzenia będzie tu najgorszym z możliwych doradców.

  Pamiętajcie również o:

  • możliwości płacenia za produkty Eliosa kartą ( bardzo obniża to koszt transferu ),
  • kosztach przesyłki ( najlepiej zebrać się w dwie trzy osoby ).

  Każdego kto będzie chciał zobaczyć takie skafandry i porozmawiać o ich zaletach zapraszam na zawody do Krakowa.

  Pozdrawiam Radek


  tazoo
  Członek
  Post count: 37
  #15846 |

  Równie wysoką jakość wykonania oferuja skafandry oceanos http://www.diveskin.net/shop/index.php. Potwierdzaja to opinie zadowolonych klientów z deeperblue .Jstnieje mozliwosć zamówienia na miare badz w/g standardowych rozmiarow s/m/l itd.
  Jakosć pierwsza klasa, cena nie do pobicia ( 159$). Uważam , że jest to najlepsza alternatywa dla skafandrów Eliosa i wszelkich jednoczęściowych wynalazków.


  Bartek Janiszewski
  Participant
  Post count: 1204
  #15847 |

  blokman, coś drogo ci wycenili i być może właśnie dlatego że wybrałeś opcję Como a nie Black.
  Ja kupiłem górę pianki 3mm smoothskin/new black coating inside, za 110EUR z dostawą. Teraz domawiam spodnie za około 90EUR z dostawą, więc jak widać za komplet wyjdzie 200EUR (800zł)
  Naprawdę nie zastanawiał bym się długo nad wyborem pomiędzy 1-częsciowym maresem za 600 i eliosem za 800zł.
  Pozdrawiam!


  tazoo
  Członek
  Post count: 37
  #15848 |

  Czy tak trudno zrozumiec , że niektore osoby ażeby zakupic sprzet musza oszczędzac?
  Oczywiscie biorąc pod uwage jednocześciowy skafander maresa , a przeznaczony do free elios nie ma oczym mówić. Warto poczekac i dozbierac. Jeśli jednak mam okazje kupic za 500zl nie gorszy znacznie tańszy od eliosa , dwucześciowy, japoński neopren , szyty na miare , sprawdzony przez wielu uzytkowników(np. http://forums.deeperblue.net/showthread.php?t=60248&highlight=diveskin)
  nie ma sie nad czym zastanawiać.
  Do pozostałych 300 zl dokladam 50 i mam pletwy captain nemo waterway(tu podziekowania dla enzo za namiar na przedstawiciela waterway pana Aleksandra). Płetwe z wlókna szklanego a tańsza od plastycznej gary 3000(jakosc nieporównywalna)


  tazoo
  Członek
  Post count: 37
  #15849 |

  Pisałen o skafandrach oceanos ze strony diveskin


Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.