Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • cml
  Członek
  Post count: 1
  #10062 |

  Witam jestem poczatkujacy w tej dziedzinie sportu-plywam od zawsze – nurkuje ze sprzetem od kilku lat- Czas na kolejy etap a mianowicie freediving! Jestem zielony w temacie wiec prosze o wasza pomoc od czego zaczac i jak po kolei trenowac… Moze polecacie jakies ksiazki z teoria… Oddaje sie w Wasze rece 🙂
  Z gory bardzo dziekuje za pomoc
  pozdrawiam


  josetsu
  Członek
  Post count: 356
  #10063 |

  najpierw wstrzymaj oddech i zobacz jakdlugo topotrafiszrobicidzna basen poplyn z asekuracja pod woda i zobacz ile takpotrafisz pozniejprzeczytaj forum i bedziesz mial spora wiedze:)


  Bartek Janiszewski
  Participant
  Post count: 1204
  #10064 |

  Zacznij od przeczytania artykułów oraz forum na tej stronie. To naprawdę jest wielka skarbnica wiedzy. Nikt Ci tu nie napisze gotowej recepty jak masz trenować i co w Twoim przypadku zagwarantuje progres w wynikach.
  Zacznij od statyki na sucho, oswój się z reakcjami swojego organizmu, potem idź na basen i z asekuracją sprawdź to w wodzie. 2 minuty wytrzymuje każdy początkujący, do 4 powinieneś w miarę szybko dojść, potem jest stagnacja i walka ze sobą o każdą dodatkową sekundę. I jak już dojdziesz do tego momentu to zacznij tu pytać bardziej szczegółowo. To samo z dynamiką, nie pływaj maksów, szlifuj pozycję w wodzie, technikę, dobierz odpowiednie obciążenie, dodawaj sobie odległość stopniowo i też trenuj z asekuracją. Jak zacząć, jak się przygotowywać, jaki sprzęt dobrać, itp wszystko znajdziesz na tej stronie. Powodzenia!


  cml
  Członek
  Post count: 1
  #10065 |

  Dzieki kolego!!!


Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.