Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • widlokm
  Członek
  Post count: 4
  #8370 |

  Witam freediverów,
  W najbliższy weekend planuje wybrać się na torpedownie na Babich Dołach w Gdyni. Oczywiście jak pogoda pozwoli. Sam obiekt jest jakieś 250m od brzegu, głębokość ok. 10m, widoczność 2m (przynajmniej taka była ostatnio).
  Chciałby się ktoś przyłączyć? Pytanie raczej do tych co pewnie czują się pod wodą, ze względu na złom który jest na dnie.

  Pozdrawiam,
  Michał


  ychu
  Participant
  Post count: 97
  #8371 |

  a jaki konkretnie dzień weekendu, może bym sie skusił, ale musiałoby być w zasadzie bezwietrznie i raczej z rana, jakby co gg 4895208, pozdro
  ps. może logan i piotrekb tyż by pojechali?


  logan
  Członek
  Post count: 102
  #8372 |

  Torpedownia ma swój urok..byliśmy tam z Piotrkiem dobrych parę razy. Zdecydowanie najlepsza widoczność była w …styczniu (5-6 m.). Tylko to przebieranie na parkingu blokowiska i wspinaczka po wzystkim na klif mogą wykończyć. Trzeba również pamiętać że jest to teraz z prawnego widzenia 'wrak’ i nurkowanie bez pozwolenia UM jest zakazane…dyskrecja jest więc wskazana. W ten weekend raczej nie będę miał czasu,ale chętnie znowu odwiedzę to magiczne miejsce przy najbliższej okazji. Pozdrawiam


  widlokm
  Członek
  Post count: 4
  #8373 |

  Dzień jest mi w zasadzie obojętny, może z lekkim wskazaniem na niedziele. GG niestety nie posiadam, nie mam internetu w domu a w pracy ze względu na 2 sieci i „tajności” nie mamy takich funkcji :-(. Mail: michalwd1979@o2.pl, tel 660919110.
  Daj mi please swoje namiary, to ustalimy wszystko.


  widlokm
  Członek
  Post count: 4
  #8374 |

  Ja mieszkam na Oksywiu, mam tam ok 30 min. na piechotę plażą. Logan, jak będziesz się wybierał to please daj jakoś znać, namiary podałem w poprzednim poście.

  Dzięki,
  Michał


  ychu
  Participant
  Post count: 97
  #8375 |

  no i z weekendu lipa, po pierwsze zawalone zatoki, a po drugie w niedzielę pracuję, a po trzecie na sobocie łapę położyła żona…:(
  możę za tydzień się uda, jak coś kontakt jest, pozdrawiam


  dycha
  Członek
  Post count: 12
  #8376 |

  byłem w czwartek, woda rewelka, widoczność z 6m lekko, nurczyłem w scuba, będę jechał za parę dni, jak ktoś chce ponurczyć w scuba to niech się odezwie – wybierzemy się razem.


  dycha
  Członek
  Post count: 12
  #8377 |

  dzisiaj też byłem, zachodni wiaterek, fala 0.5m, wizura ok. 6-8m. Oczywiście wszystko z plaży. Pzdr


  Adam Świerczyński
  Participant
  Post count: 24
  #25847 |

  W Gdyni ktoś jeszcze nurkuje na Bałtyku?


Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)

You must be logged in to reply to this topic.