Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • msc
  Participant
  Post count: 58
  #29166 |

  Więcej informacji tu: https://zatokasportu.lodz.pl/pl

  Obiekt jest super, basen 25m ma ruchome dno, 50m może być przegradzane. Jeszcze nie ma grafiku, kiedy jakie parametry ustawią, ale obsługa jest przyjazna, zresztą widzieli że się wzajemnie asekurujemy. Na razie wstęp jest tylko za opłatą (20zł) niebawem mają uruchomić karnety, mulitsport itp. Dojazd dobry, parking też jest.

  Umawiać się i trenować! Nie można pozwolić, żeby takie miejsce marnowało się bez nas!


  B-3 !
  https://www.youtube.com/user/sciebiur

  Mateusz Malina
  Participant
  Post count: 480
  #29167 |

  nono, pozazdrościć 🙂

  nic tylko wprowadzić dobre zwyczaje asekuracji, żyć dobrze z ratownikami i trenować 🙂  ? -----------------------------------------
  http://www.mattmalina.com
  Limitless - kursy freedivingu
  Instruktor Freedivingu AIDA
  http://www.facebook.com/mattmalinafreediving

  Krzysztof Tomicki
  Participant
  Post count: 5
  #29200 |

  Niestety temat się trochę popsuł, Kierownik/Dyrektor zabronił nam pływać w mono. Ma jakieś dziwne obawy, że uszkodzimy innych pływających. Ratownicy są po naszej stronie, ale nie dyskutują z zaleceniami dyrekcji. Na razie Tomek dogadał się z sekcją płetwonurków – możemy do nich dołączać i wtedy nikt nie będzie się nas czepiał.

  Tak czy siak będzie trzeba powalczyć czy raczej postarać się nawiązać współpracę z dyrekcją. Jak na razie pokazujemy się z jak najlepszej strony, może to ich przekona. Dobrze, że nam całkiem free nie zabronili, bo też były takie pogłoski.

   

  Michał, idziesz w środę? 20 w wodzie.


  msc
  Participant
  Post count: 58
  #29202 |

  Popsuł nie popsuł… Chcą mieć pewność, że będziemy się pilnowali, a wynajęcie toru oznacza składkę, bo indywidualnie to raczej nikt sobie nie zarezerwuje. Podobnie na sekcji. Całkowity zakaz też jest bez sensu, bo bez pianki, ciężarków i mono też można się utopić, a żeby temu zapobiec należałoby zastosować całkowity zakaz wchodzenia do wody 🙂 więc raczej walczyć nie ma o co

  Postaram się w środę być, zdzwońmy się jutro


  B-3 !
  https://www.youtube.com/user/sciebiur

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.