Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • maniek
  Członek
  Post count: 49
  #20963 |

  Witam. Mam pytanie dotyczące tych „zjawisk” czy ktoś z was już miał takie coś?co wtedy sie czuje(ja w sumie raz miałem lekkkie „osłabienie”(-nawet niewim czy to mozna tak nazwac)gdy nurkowałem a niebylem w najlepszej formie(kac:( )


  emsiweds
  Członek
  Post count: 47
  #20964 |

  Co do samby to płynąć po prostu czuje kiedy ona może wystąpić – licze także sobie skurcze przepony-wiem mniej wiecej po ilu mam się wynurzyć aby było czysto. A co do blackouta to miałem dwa razy – oba wynikały z poważnych błedów ( pierwszy z powodu hiperwentylacji -wtedy nie wiedziałem co to jest freediving, a drugi raz, ponieważ za szybko przystąpiłem do dynamiki bez zadnej rozgrzewki na maksa po prządnie zrobionej statyce ) i dało się tego przewidzieć.


  emsiweds
  Członek
  Post count: 47
  #20965 |

  Miało być ” i nie dało się tego przwidzieć ” 🙂


  tomasir
  Członek
  Post count: 53
  #20966 |

  [!–
  W odpowiedzi na: emsiweds, 2004-10-12 22:34:46

  > Co do samby to płynąć po prostu czuje kiedy ona może wystąpić – licze także sobie skurcze przepony-wiem mniej wiecej po ilu mam się wynurzyć aby było czysto.
  –]

  A można z ciekawości wiedzieć ile w Twoim przypadku skurczy „wytrzymujesz”?


  emsiweds
  Członek
  Post count: 47
  #20967 |

  Wiedzieć można z tym że płynąć odczuwam tylko te mocniejsze skurcze w późniejszej fazie a więc sama liczba jest bardzo subiektywna – wiem że po 15-20 odczuwalncyh skurczach musze się już wynurzyć. Przy statyce też sobie licze skurcze ( a co bede sobie żałował 🙂 ) – tu już kończe maksymalną próbe przy 70-100 skurczach.


  maniek
  Członek
  Post count: 49
  #20968 |

  aż tyle? ja na statyce przy skurczach wytrzymałem jakies ok1,5 min. potem juz miałem dosyc


Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.