Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 23 total)
 • josetsu
  Członek
  Post count: 356
  #9705 |

  Ktos by sie wybral na jakies podlodowe nurki?? Jaworzno lub cosik, wizura pewnie genialna:)
  Termin do dogadania:)
  czy w tym roku bedzie wogole extremal??


  firefox
  Członek
  Post count: 402
  #9706 |

  No właśnie Radku my chcemy Extremala 🙂 Andrzej chce dynamikę pod lodem 🙂
  Ostatnio znaleźliśmy przyzwoity osrodek na mazurach- Maradki -dobrze znane nam jezioro piłakno.
  Powiewa tam lekka komuna ale jest dość przyzwoicie i ceny nie są zabójcze 🙂
  http://www.jjkarolczak.pl/index1.html


  muchaa405
  Członek
  Post count: 61
  #9707 |

  Zapraszam na Zakrzówek 🙂


  firefox
  Członek
  Post count: 402
  #9708 |

  zakrzówek fajowy ale my chcemy extremal’a na jakimś zadupiu poza miastem aby klimat był 🙂 tak jak ostatnio było extremalnie :)!


  josetsu
  Członek
  Post count: 356
  #9709 |

  Zakorzowek ekstra tylko kto ze slaska jedzie ze mna?? samemu troche ciezko ale z jakas ekipa jak najbardziesz:) Paris, Tytan, Arek PIotrek jedziecie??
  Mi ta nie zalezy zeby ekstremal byl na „zadupiu” bo sie na mazury specjalnie nie wybiore, a tak w cywilizowanym miejscu na dobrej bazie nurkowej pewnie przyjedzie wieksza ekipa:)


  firefox
  Członek
  Post count: 402
  #9710 |

  Wolny kraj 🙂 ostatni extremal były na „zadupiu” i było super:)
  Nie wiem czy byłeś na piłaknie ale baza nurkowa Aquarius/czy ośrodek obok zapleczem bije na głowę te wiaty dobrej bazy nurkowej na Zakrzówku a wspaniała firma Kraken pewnie niedługo wprowadzi opłatę za oddychanie powietrzem atmosferycznym od osoby;)
  Nie wiem jak sobie wyobrażasz nurkowanie pod lodem bez ciepłego prysznica gdzieś obok po nurkowaniu czy sauny i ciepłego pokoju 🙂 No chyba że coś się zmieniło na Zakrzówku…
  W zeszłym roku ekipa dopisała to i w tym dopisze!
  W Krakowie przyjedzie parę osób i rozjadą się do swoich domów obok a to nie będzie już to samo jak było ostatnim razem na Kujawach 🙂
  Dlatego uważam że oficjalny extremal SFP powinien być w miejscu z zapleczem noclegowym i na zadupiu 🙂


  josetsu
  Członek
  Post count: 356
  #9711 |

  jasne ze powinno byc zaplecze itd jednak ja np na obecna chwile nie moge sobie pozwolic na kilkudniowy wyjazd stad wolalbym np krakow czy jaworzno.
  Natomiast wracajac do mojego glownego watku bardzo chetnie zakrzowek tylko potrzebna jesczez jakas slaska ekipa:) Mucha kto by sie od Was wybral??


  muchaa405
  Członek
  Post count: 61
  #9712 |

  z tego co wiem to jestem jak na razie sam.


  ola
  Participant
  Post count: 101
  #9713 |

  a jakiś przykładowy termin??


  josetsu
  Członek
  Post count: 356
  #9714 |

  Sadze ze tutaj moze niedziela badz sobota, jednak ja najbardziej oponuje za niedziela, a juz ktora niedziela to mi obojetne:) dopasuje sie w zupelnosci:)


  muchaa405
  Członek
  Post count: 61
  #9715 |

  dla mnie każdy termin dobry 🙂


  Bartek Janiszewski
  Participant
  Post count: 1204
  #9716 |

  Zgadzam się z Marcinem. Pierwszy EXTREMAL był na Mazurach, kolejny również. Nie widzę powodu dla którego mieli byśmy zmieniać tradycję. Mazury są piękne zarówno latem jak i zimą. Poza tym porządna baza nad samym jeziorem to konieczność. Z resztą płytko jest na Zakrzówku 🙂 Co prawda głębokości na Extremallu nigdy nie są duże ze względu na formułę zawodów ale może tym razem dało by się przeprowadzić głębsze nurkowania. Może nie dla wszystkich jest blisko ale kto ma jaja żeby zmierzyć się z nurkowaniem przy -20stopniach to przyjedzie :jezyk


  josetsu
  Członek
  Post count: 356
  #9717 |

  Extremala róbcie gdzie chcecie narazie finansowo i czasowo nie będę mógł sobie pozwolić na takowy wyjazd. Natomiast mi chodzi żeby się umówić na jakiegoś podlodowego nurka:) Mucha jest za, Ola kiedy by Ci pasowało?? Ludziska no co z wami??


  ola
  Participant
  Post count: 101
  #9718 |

  Chwilowo jestem chora 🙁 więc trudno mi określić dogodny termin. Nie widzę problemu w tym, żeby zorganizować więcej niż jedno nurkowanie pod lodem. Nieważne gdzie będzie Extremal, ja chcę zanurkować na Zakrzówku 🙂


  josetsu
  Członek
  Post count: 356
  #9719 |

  jest nas 3 ktorzy na bank nurkuja. Terminsadze styczen. Ola sie leczy, Maciek jest na miejscu, ja dojade i bedzie oki. Wstepnie styczen jakas niedziela. Czekam na reszte chetnych:)


  Bartek Janiszewski
  Participant
  Post count: 1204
  #9720 |

  A jak tam jest z przebraniem się? Eliosa nie wcisnę i nie zdejmę na sucho, muszę mieć prysznic. Jest jakaś opcja poza ubraniem się w hotelu i jazdą z powrotem w mokrej, zimnej piance?


  josetsu
  Członek
  Post count: 356
  #9721 |

  Chopaki w tym roku w marcu zakladali eliosy na siebie na plyn i dawalo rade. Dla chcacego nic trudnego:) Nie marudz Deep bo widac ze cie korci zeby ponurkowac:)


  Bartek Janiszewski
  Participant
  Post count: 1204
  #9722 |

  No korci na maxa ale jak mam zakładać na płyn z termosu i się stresować że porwę piankę to mi się to średnio podoba. Tak czy inaczej w tym roku już nie dam rady. W Styczniu gdyby parę osób z wawy jechało to czemu nie, jakoś ogarnę to zakładanie 🙂


  ola
  Participant
  Post count: 101
  #9723 |

  Mnie bardzo korci, żeby ponurkować 🙂 ale ta opcja nie wchodzi w grę… W styczniu są trochę inne warunki niż w marcu i nie wyobrażam sobie zakładania eliosa na mrozie. Dzwoniłam do Krakena i nie będzie problemu, żeby przebrać się u nich w bazie.


  josetsu
  Członek
  Post count: 356
  #9724 |

  Już sa 4 ososby. Kraków pewnie sie zbierze, wawa pewnie tez, Ola złapaie swoich, Wrocław trzeba pogonić, pewnie ktoś ze slaska ze mna przyjedzie i moze byc fajnie.
  Styczen jest ustalony:)Teraz trzeba patrzec jak z pogda i zaczynamy:)


Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 23 total)

You must be logged in to reply to this topic.