Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • slawicz
  Członek
  Post count: 4
  #21293 |

  Witam wszystkich serdecznie! powodem dla którego trafiłem na Wasze forum są poszukiwania monopłewtwy po przystępnej cenie dla dziecka . Czytałem , że jedne z najlepszych „mono” produkują po przystępnych cenach na ukrainie lecz nigdzie na necie nie mogę ich znaleźć (może nie mają strony internetowej ;[ ) Byłbym wdzięczny za każdą pomoc – może znacie jakieś inne źródełka…
  z góry wielkie dzięki !!!


  Piotr Wawer
  Członek
  Post count: 100
  #21294 |

  morozmax@dsnews.com.ua

  To e-mail do faceta z ukrainy który zajmuje się rozprowadzaniem ukraińskich monówek. Myślę, że pomoże i poda bliższe informacje.

  Pozdrawiam – Juniorre

  Ps. A co znaczy dla ciebie „przystępna cena” ?


  slawicz
  Członek
  Post count: 4
  #21295 |

  no przystępna cena to do 350 zł . Za taką można nabyć rzemieślnicze wyroby bliżej nieokreślonej jakości . Natomiast mono już z jakimś profilem i wygodnym butem nie koniecznie światowej marki to cena ok 1000 zł – jak zdołałem się zorientować . Ba widziałem już takie z regulowaną wielkością buta ale szczerze to nie jestem pewien czy zdaje to egamin . Temat drążę dopiero od kilku dni więc popraw mnie jeśli jestem w błędzie hihi!

  ps. dzieki za adres zaraz będę pisał
  pozdr.Slaw


  Bartosz Morawiec
  Członek
  Post count: 118
  #21296 |

  Hej!

  Moim skromnym zdaniem : nie wybieraj mono z regulacją rozmiaru. To jest bez sensu.
  Kalosz w mono czy się chce czy nie chce – musi być ciasny. Tylko wtedy jesteś w stanie przeniesć całą parcę ciała na mono – w innym przypadku zbyt duże naprężenia śródstopia i palców mogą dobrowadzić do kontuzji stopy no i część energii idzie w piach.
  Oczywiście taki „paskowy” typ kalosz nie należy do szczytów wygody, ale umówmy się : mono nie służy do chodzenia po górach i szpanowania przed laskami – to poważny element feedivingowego wyposażenia. Musi być dobrze dopasowany. Uważaj, żeby nie rpzesadzić z ciasnotą – wtedy ze względu na ucisk na górną cześć stopy będziesz musiał zbyt często zdejmować płete podczas treningów.

  Pozdrawiam
  Bartek 'MRUWA’ Morawiec

  PS. W karju pojawili się już podobno niezalezni dystrybutorzy monopłetw (głónie dla monofinistów, ale dla nas też są jak znalazł 🙂 )


  Tomasz Kugler
  Członek
  Post count: 68
  #21297 |

  Najpewniej będzie zamówić bezpośrednio od producenta przez ich sklep internetowy np:
  finswimworld, specialfins lub leaderfins. Ci ostatni mają nawet swojego przedstawiciela w Polsce. Natomiast jeśli chodzi o rozsądną cenę to myślę że można wydać mniej niż tysiąc.
  Pozdrawiam


  Bartek Janiszewski
  Participant
  Post count: 1204
  #21298 |

  W specialfins masz mono Dolphin za 129EUR + 20EUR wysyłka. Razem około 600 zł. Płetwa rewelka! Zapytaj subby bo on w niej freenurkuje..
  W leaderfins nasz ceny chyba od 90EUR ale jak z jakością i z wysyłką to nie mam pojęcia.
  Pozdro!


  Filip Jakubiak
  Participant
  Post count: 221
  #21299 |

  Ja tam nie jestem zbytnio wybredny..więc moją monówkę bardzo kofam :love hEhE Ładnie i estetycznie jest wykonana..dobrze mi się w niej pływa..no jestem zadowolony..wziąłem dodatkowo do niej 'wyściółkę’ w środku ?kalosha?..dla poprawy komfortu;D..no i flage polski i imię z nazwiskiem(taki lans;))…w sumie siakieś 750 zł..ale opłacało się 😀
  http://www.specialfins.com
  Polecałbym tesh monoówki z http://www.leaderfins.com ..np. model 'Advanced’ jest ciekawy 😀

  Pozdrawiam
  Filip


  Dariusz Grabowski
  Participant
  Post count: 183
  #21300 |

  tia… w Toruniu ostatnio chodziły po 75 Euro


  slawicz
  Członek
  Post count: 4
  #21301 |

  interesujące – możeśz podać jakieś szczegóły . W tej ceie to pewnie rodzima produkcja chociaż może nawet ukraińska . A masz jakieś namiary na sprzedawce ? Jakaś nazwa, adres lub telefon…


  Dariusz Grabowski
  Participant
  Post count: 183
  #21302 |

  Napis za pletwie: KHARKOV. Rozne twardości.


  slawicz
  Członek
  Post count: 4
  #21303 |

  A masz jakieś namiary na sprzedawce ? Jakaś nazwa, adres lub telefon…


Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)

You must be logged in to reply to this topic.