Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • marcinapnoe
  Członek
  Post count: 31
  #11467 |

  Z powodu wątpliwości co do aktualnych adresów elektronicznych i namiarów na moją siostrę i na mnie podaję nasze aktualne adresy. do Oli: olciaa007@op.pl
  do mnie: marsit@wp.pl (www.sitek.hk.pl)

  Kolejna sprawa zawody w Szwajcarii. Moja siostra wyraziła duże zainteresowanie tym wyjazdem. Nie bez znaczenia była atmosfera i wrażenia z ostatniej imprezy w Toruniu. Przestała się denerwować i zobaczyła jak może być miło. Cały czas tłumaczyłem jej, że tego typu zawody to przede wszystkim walka z samym sobą, a nie z konkurencją. Ale dopiero wyjazd przekonał ją, że wspólne wieczorne wyjście i rady bardziej doświadczonych to coś normalnego.

  Kilka pytań: chielibyśmy wiedzieć dokładnie kiedy odbywają się te zawody. I jaki jest przewidywany (potwierdzony) koszt na osobę. Co do transportu- jestem skłonny pojechać z nią samochodem (2 miejsca byłyby jeszcze wolne), ale to zależy od terminu. Może się bowiem zdarzyć, że nie będzie mnie już w kraju wtedy Ola nie ma transportu (chyba, że drogi autobus, samolot, czy pociąg- ale nie wiem czy nas na to stać). Pozostaje jeszcze sprawa formalna przynależności do Stowarzyszenia. Kiedy rozmawialiśmy w Toruniu na temat zawodów mówiono mi, że jest to niezbędne- ale nie wiem nic jak, gdzie, komu i ile.

  Poza tym zaczynam z nią trenować. Tomku dzięki za telefon. Mam remont mieszkania na głowie i nie wiem kiedy sprawdziłbym pocztę 😉

  Irenko dzięki za zdjęcia wysłane na maila, jutro damy do wywołania nasze i jak będziemy je mieć wyślę Ci odbitki.

  Agatko w najbliższym czasie wyślę Ci jakieś zdjęcie siostry. Co to za strona „Apnea mania”? Poczułem lekkie ukłucie zazdrości 😉 Dzięki.

  Bartku (MRUWA) gdybyś miał ochotę na spotkanie będę we Wrocku w niedzielę późnym popołudniem. A poza tym zawsze jestem otwarty na propozycję treningu z Tobą.

  Pozdrawiam Marcin


  Bartosz Morawiec
  Członek
  Post count: 118
  #11468 |

  Cześć Marcin!

  O któej dokładnie będziesz we Wrocławiu? Ja wprawdzie będę jeździł po okolicy, ale może akurat w tym czasie będę na miejscu. Jeśli chodzi o trening to byłoby świetnie. Kilka rozgrzewek mozna zrobić na Silesii pod Opolem, ale sam wiesz jak tam jest. Na dłuższą metę to nie ma sensu.

  Pozdrawiam
  Bartek


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #11469 |

  Witaj Marcinie.

  Wszystkie dane w AKTUALNOŚCIACH. Kwestia transportu jest jeszcze otwarta. Będziemy to ustalać po ustaleniu składu reprezentacji.

  Pozdrawiam Radek


Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.