Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 27 total)
 • Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #12570 |

  W dniach 29 lipca – 01 sierpnia 2010 roku, w miejscowości Błaskowizna na Suwalszczyźnie odbędą się VII Indywidualne Mistrzostwa Polski w Nurkowaniu na wstrzymanym oddechu.
  Zawody o tytuł najlepszego freedivera, odbywają się w naszym kraju, co dwa lata, nieprzerwanie od 1998 roku i są najbardziej prestiżową imprezą tego rodzaju w Polsce.
  Dla freediverów to prawdziwe święto, w czasie którego spotykają się ludzie, którym bliska jest idea nurkowania ekstremalnego na duże głębokości bez aparatu i butli z powietrzem. W tym roku na to święto chcemy zaprosić również zagranicznych gości – Mistrzostwa rozegrane zostaną jako oficjalne zawody AIDA o statusie międzynarodowym.
  Większość zawodników ( zawodnicy maja pierwszeństwo do miejsc w pokojach ) będzie zakwaterowana w gospodarstwie państwa Kacprzak w Błaskowiźnie pod nr 33. Tam też we współpracy z Baza Nurkową Banana Divers zorganizowane zostanie Centrum Zawodów. W bazie odbywać będą się codzienne odprawy dla zawodników i działać będzie punkt informacyjny. Baza zapewni również miejsca do spania dla osób które przyjadą wspomagać organizacje imprezy ( sale na poddaszu ).
  Partnerami w organizacji Zawodów oprócz wspomnianej bazy, będą zaprzyjaźnione centra nurkowe Adriatic oraz Submariner.
  Na Błaskowiznę zapraszamy również osoby towarzyszące, kibiców i wszystkich sympatyków freedivingu!.
  Wszelkie dalsze informacje znajdziecie na stronie Zawodów. Tam też możecie zapisać się na listę startową. Przed dokonaniem zapisów proszę zapoznać się z regulaminem i warunkami uczestnictwa.
  http://hancza.free-diving.pl/pl/

  Dodam tylko, że strona Zawodów została wykonana przez naszego niezawodnego Kolegę Michała Mrozowskiego, któremu w tym miejscu w imieniu Stowarzyszenia chciałbym bardzo serdecznie podziękować za włożony wkład pracy i inwencję twórczą.
  Chciałbym również poinformować, że otwieramy konkurs na projekt koszulki zawodów. Projekty w formacie jpg i corel można przesyłać na adres rgaca@poczta.onet.pl do dnia 30 czerwca 2010.
  Na podany wyżej adres lub poniżej proszę również kierować wszelkie pytania w sprawie zawodów. Proszę również by osoby, które zamierzają pomagać w organizacji w tytule maila wpisywały „Mistrzostwa Polski Hańcza 2010”
  Radek Gaca
  Prezes Stowarzyszenia Freediving Poland


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #12571 |

  Brawo Ola. To jest postawa ;))). Pozdrowienia R


  xawier
  Członek
  Post count: 20
  #12572 |

  Jakie wypadalo by miec wyniki w stalym balascie aby podejsc do zawodow?

  pozdrawiam,

  Przemek


  Bartek Janiszewski
  Participant
  Post count: 1204
  #12573 |

  Nie ma żadnych ograniczeń minimalnych więc startujesz żeby przede wszystkim powalczyć sam ze sobą. Masz pełną asekurację więc jest to doskonała okazja do poprawienia wyników życiowych.


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #12574 |

  Witam wszystkich. Mam bardzo ważny komunikat dotyczący zakwaterowania podczas zawodów Mistrzostw Polski nad Hańczą. Tak jak pisałem wcześniej główna baza będzie u Państwa Kacprzaków w Błaskowiźnie pod nr 33. Dzisiaj zarezerwowałem cały obiekt na czas trwania imprezy tj od 29-07 do 01-08. Do dyspozycji jest pięć miejsc ( 3 + 2 ) w pokojach bez łazienek ( łazienka na korytarzy ) w cenie 25 zł/doba, oraz dziewięć ( 3 x 3 ) w pokojach łazienkami w cenie 35 zł/doba. Dodatkowo miejsca na namioty i spanie na poddaszu w bazie za 15 zł/doba. Miejsca w pokojach są zarezerwowane przede wszystkim dla zawodników. Proszę zawodniczki i zawodników o informowanie mnie o tym czy chcą skorzystać z tej oferty i dokonanie stosownej wpłaty na rachunek SFP z dopiskiem noclegi ( może być razem z wpisowym ). Proszę o szybką reakcję. Poza wymienionymi miejscami są oczywiście miejsca w pobliskich kwaterach u Państwa Słowikowskich. Niestety nie wiem jak z dostępnością. Pozdrawiam serdecznie Radek


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #12575 |

  Z największa przyjemnością informuję, że do grona patronów medialny imprezy dołączył jeden z największych polskich portali internetowych Onet.pl

  Przypomina również, że niższe wpisowe obowiązuje przy wpłatach dokonanych do końca czerwca.

  Pozdrawiam Radek


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #12576 |

  Chciałbym przypomnieć o konkursie na projekt koszulki i loga zawodów. Projekty w formacie jpg i corel można przesyłać na adres rgaca@poczta.onet.pl do dnia 30 czerwca 2010.

  Do dzisiaj niestety nie otrzymałem żadnego
  🙁 a dla zwycięzcy będzie ciekawy upominek 😀

  Pozdr R


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #12577 |

  Witam ponownie. Jeszcze raz uprzejmie przypominam, że obniżone wpisowe obowiązuje przy wpłatach do końca czerwca a jak na razie mamy tylko jedną wpłatę.

  Pozdrawiam Radek


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #12578 |

  Witam.

  Dzisiaj trochę o sprawach organizacyjnych.

  Bardzo uprzejmie proszę osoby które chcą przyjechać nad Hańcze do pomocy przy zawodach a jeszcze nie dały mi znać w tej sprawie o wpisywanie deklaracji w tym wątku lub pisanie do nie na maila.

  Każda osoba jest bardzo mile widziana. Jest wiele funkcji i parę dni zawodów więc pracy na pewno nie zabraknie. Bardzo bardzo proszę o deklaracje w sprawie asekuracji. Na obecna chwilę mam tylko dwie osoby tj. Marcina i Darka a na tyle dni i tylu zawodników przydały by się jeszcze trzy, cztery osoby.

  Pozdrawiam Radek


  josetsu
  Członek
  Post count: 356
  #12579 |

  jedna kwetsia mnie nurtuje….mianowicie nie moge obiecac czy bede mogl sie zjawic poniewaz nie wiem jak bedzie z praca i urlopem, jednak jakbym sie niespodziewanie zjawil bedzie mozliwosc zalatwienia szybkiego noclegu itd?? nawet namiot (wezme swoj) byle by jak cos bylo mijesce??


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #12580 |

  Witam. Ze spaniem pod namiotami nie będzie żadnego problemu. Może będzie tak, że spanie w tej samej cenie będzie w Bazie Banana.

  Pozdrawiam i serdecznie zapraszam Radek


  tazdevil
  Członek
  Post count: 45
  #12581 |

  Witam drogi Radku i szanowne grono koleżanek i kolegów free. Chciałbym już teraz życzyć wam wspaniałych i bezpiecznych zawodów. Zawodnikom samych rekordów, organizatorom wspaniałej pogody, żeby wszystko poszło po ich myśli:) a zagorzałym kibicom wspaniałej zabawy i mnóstwa pozytywnych emocji. Wierzę że kolejne już Mistrzostwa Polski we freedivingu będą niesamowitą i ekscytującą imprezą, na której będzie panowała przemiła i serdeczna atmosfera. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo żałuje że nie będę mógł znaleźć się tam z wami. Niestety wyjeżdżamy za granicę na dłuższy czas i pozostanie mi tylko bacznie śledzić forum i wyczekiwać jakiś wieści z pola walki:) pozdrawiam bardzo gorąco miłego nurania!!!!


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #12582 |

  Witam. Uprzejmie przypominam wszystkim, że ostateczny termin wpłaty wpisowego upływa dnia 20 lipca.

  Pozdrawiam i jeszcze raz zachęcam do udziału Radek


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #12583 |

  Witam Was ponownie. Przypominam, że termin wpłat za udział w zawodach upływa jutro !!!!!

  Osoby, które nie wpłacą lub nie ustala kwestii wpłaty gotówką na miejscu zostaną przeniesione na listę rezerwową.

  Pozdrawiam Radek


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #12584 |

  Witam już znad Hańczy. Po nocnym deszczu pogoda zapowiada się doskonale. Przypominam wszystkim mój numer telefonu 601-52-17-31. Gdybym nie odbierał proszę o esa, od dzwonie.

  Wszystkim życzę spokojnej podroży, zawodnikom przypominam o badania i do zobaczenia w Błaskowiźnie.

  Pozdrawiam Radek


  Agata Bogusz
  Participant
  Post count: 116
  #12585 |

  Powodzenia dla Wszystkich! 🙂

  Agata


  Agata Bogusz
  Instruktor freedivingu AIDA i Apnea Academy
  Sędzia freedivingu AIDA
  www.bluego.pl
  e: info@bluego.pl

  apneus
  Participant
  Post count: 583
  #12586 |

  Również dołączam się pozdrowień. W tym roku nie mogę przyjechać. Właśnie rodzi mi się córka 🙂 !
  Pozdrowienia dla wszystkich zawodników .


  emero
  Keymaster
  Post count: 349
  emero
  Keymaster
  Post count: 349
  Bartek Janiszewski
  Participant
  Post count: 1204
  #12589 |

  Wszystkim serdecznie gratuluję ale zaryzykuję pytanie tylko błagam, w żadnym wypadku nie bierzcie tego za złośliwość. Czy Hańcza wyschła do połowy? Jest susza ale żeby aż tak 🙂 Spodziewałem się przekroczenia 60 a nawet 70metrów. Co się stało?


Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 27 total)

You must be logged in to reply to this topic.