Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • qos
  Członek
  Post count: 5
  #23198 |

  jak w temacie. woda-moja milosc, fascynacja, może i obsesja.
  zacznę od początku. 1szy raz na jachcie byłam w wieku 3 miesiecy, pozniej każdy ciepły weekend, 2 miesiące wakacji spędzałam na helu. żegluję, pływam, uprawiam windsurfing i co najwazniejsze nurkuję. ale jak? płytko, dla przyjemnosci i nawet bez kompletnego abc.
  w moim krotkim (19 letnim) zyciu spróbowałam juz wielu „zagadnien” (skydiving, snowboard, narty, wspinaczka,nunchako,judo, muzyka, malarstwo,…) i nic nie jest dla mnie tak piękne jak to moje „marne” nurkowanie. gdybym mogla miec skrzela albo w jaki kolwiek inny sposob zyc pod wodą rzuciłabym wszystko i odpłynęła na zawsze i to bez najmniejszego wachania.
  boję się, że w konfrontacji z rzeczywistoscia moje wyobrazenia mogą okazać się jedynie złudzeniami, które wymysliłam sobie z braku odp wiedzy na ten temat.
  nie chce byc na dobrej drodze do złego początku! proszę o jakąś pomoc, bo wiem, ze jest to moją życiową pasją, dla ktorej jestem w stanie poswiecic.. wszystko i decyzja o rozpoczeciu nurkowan na prawdę jest dla mnie niezmiernie wazna. gdzie i jak fachowo zaczac? psjestem z lodzi.:]


  clip7
  Członek
  Post count: 175
  #23199 |

  Żeby w ogóle zacząć musisz znaleźć drugą osobę do pary. Freediving bez asekuracji może się skończyć… wiadomo czym. Zasłabniesz pod wodą, stracisz przytomność, itp. i po tobie.
  pozdrawiam


  luka
  Członek
  Post count: 53
  #23200 |

  jestem z łodzi…


Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.