Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • -lu-
  Moderator
  Post count: 87
  #24489 |

  hey,
  na fali rozmów kuluarowych podczas BMP2015 oraz będąc pod wrażeniem niespotykanej do tej pory aktywności profilu SFP na facebooku, utworzyłam oficjalne kanały SFP na Youtube oraz Instagramie.

  Przydatne linki:

  http://facebook.com/freediving.poland

  http://youtube.com – kanał „Stowarzyszenie Freediving Poland”

  Instragram (dla niezorientowanych to jest apka do zdjeć/krótkich filmików na urządzenia mobilne, ale można oglądać profil też z poziomu przeglądarki) – nazwa profilu „freediving_poland”

  dostęp z przeglądarek: https://instagram.com/freediving_poland/

  Zachęcamy do lajkowania, komentowania, udostępniania, śledzenia itp.

  Jeśli macie jakieś sugestie/pomysły/uwagi – to śmiało 🙂

  Lu(styna)
  Social media ninja 🙂


  sędzia AIDA level E
  członkini zarządu SFP

  Michał
  Participant
  Post count: 50
  #24490 |

  Przy tej okazji również gorąca prośba do wszystkich członków SFP, czytelników, fanów, followerów i innych dobrych duchów naszego „freediłingowego” środowiska, lajkujcie posty SFP, udostępniajcie na swoich profilach, odznaczajcie się na zdjęciach i zapraszajcie znajomych do polubienia „naszych” stron. Wszelka aktywność jest bardzo pożądana, szczególnie w odniesieniu do podejmowanych działań na rzecz pozyskiwania sponsorów. Pierwsze o co pytają to dane dotyczące naszych stron, ilości odsłon itp. Mówiąc krótko, musimy się bardziej wypromować aby móc myśleć o jakimkolwiek sponsoringu. Bez Waszej pomocy i zaangażowania się to nie uda :OK


Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.