Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • jools23
  Członek
  Post count: 41
  #20225 |

  Serdecznie witam i pozdrawiam. Szukam jakiejkolwiek opini na temat tej maski,czy warto ją kupować czy może polecacie inną.
  http://www.bestdivers.pl/sklep/maski-i-fajki/maska-piranha/


  Marcin Baranowski
  Moderator
  Post count: 668
  #20226 |

  Wygląda prawie tak samo jak Omer Zero. Największe zalety to bardzo mała objętość i dobre pole widzenia. Niestety takie maski wielu osobom kompletnie nie pasują do kształtu twarzy i ciekną. Cena też jest wysoka.
  Zależy do czego ją potrzebujesz. Ja kupiłem tego Omera bo zależało mi na połączeniu małej objętości z dobrym polem widzenia. Chciałem maskę, która sprawdzi się zarówno w glębokim nurkowaniu jak i przy czysto „przyrodniczych” nurkach. Jeżeli jednak szukasz maski do typowo freedivingowych zastosowań to bardziej polecałbym Cressi Minima. Ta maska pasuje praktycznie na każdą twarz i jest sporo tańsza.


  Seb
  Członek
  Post count: 20
  #20227 |

  Miałem Omer Zero i potwornie cisnęła mnie w czoło, szczególnie miejsce dokładnie pomiędzy łukami brwiowymi. Kupiłem ja bo liczyłem, że nie będzie ciekła przy „2 dniowym” zaroście…ciekła. Zostałem przy starej dobrej Minimie, cieknie ale wystarczy się ogolić i jest doskonała 😀


Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.