Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • anycul
  Członek
  Post count: 2
  #21849 |

  Cześć
  Pewnie każdy powie, że jeszcze jedne Święta się nie skończyły a ja juz o nastepnych piszę ale….czy ktoś myśli o Wielkanocy w Sharmie? My się wybieramy z Igorem i fajnie byłoby gdyby ktoś jeszcze pojechał. Oczywiście hotel Regency z naszą – polską bazą nurkową. W razie czego służę namiarem na biuro podróży.
  P.S. Nie byliśmy w tym roku w Powidzu ale pozdrawiamy wszystkich znajomych i nowe twarze 🙂
  Lucyna


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #21850 |

  Witam

  W dniach 0o 01 do 08 maja grupa członków SFP udaje się na trening połączony z oficjalnymi próbami bicia rekordów polski do Egiptu

  Miejsce: Sharm El Shaikh – dlatego, że dość dobrze znam ten teren i miejsca nurkowe dostępne z brzegu. Pamiętajmy , że praktycznie żadna baza nurkowa ( w tym NAUTICA ) nie ma tam swoich łodzi i nikt nurkami free nie będzie się zajmował za free a i za opłatę niewiele, tak więc musimy się martwić o siebie sami i tak jest najlepiej zwłaszcza, że głębokości dostępne z brzegu są naprawdę spore.

  Hotel: Regency Sharm – dlatego, że znam ten hotel oraz dlatego, że w tym hotelu mieści się baza NUTICI ( dostaniemy bez problemu ołów ). Hotel jest OK. dla ludzi, którzy przyjadą tam nurkować, jedzenie średnie ( śniadania i obiadokolacja ) średnie tzn mało zróżnicowane. Są dwa baseny jeden głęboki. W hotelu jest bardzo fajna obsługa i bardzo tani sklepik z świetnym właścicielem. Z hotelu łatwo dostać się na odpowiednie miejsca do nurkowania. Jedyny mankament to bliskość Meczetu i śpiewy muezina o 4,15. Można do tego przywyknąć.

  Tu jest link do hotelu http://www.alfastar.pl/kraj,Egipt/kurort,/%5B…%5D

  Skąd wyloty: Warszawa, Poznać, Gdańsk, Katowice ( gdzie komu łatwiej ) – największa grupa leci z Poznania

  Koszty: 1490 od osoby ( DBL-HB ). Do tego dojazd na lotnisko w Polsce oraz w Egipcie jakieś 150 -200 USD ( na pobyt na łodzi, taksówki, picie itp. itd. )

  Jadą: Rober Cetler, Tomek Bryl, Filip Jakubiak, Bartek Janiszewski, Radek Gaca i inni

  Jak to załatwić: kupić sobie tą samą wycieczkę do tego samego hotelu w tym samym czasie. Osoby wymienione wyżej mają już wszystko załatwione. Zainteresowani kupują sami, w razie wątpliwości służę pomocą.

  Tu jest link do wycieczki http://www.alfastar.pl/oferta,Last%20minute/id_imprezy,22421/

  Ze względu na to, że jest to najbardziej oblegany termin chętni powinni bukować miejsca jak najwcześniej ( najlepiej już ) Na dziś dzisiejszy są jeszcze miejsca. Pamiętajcie , że pro…


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #21851 |

  blem to nie miejsce w hotelu a w samolocie.

  Pozdrawiam Radek
  :OK :OK


  wojski
  Participant
  Post count: 596
  #21852 |

  Radku, a czy biuro alfastar jest „przetestowane”?


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #21853 |

  Witaj. Treść mojego posta sama daje odpowiedź na twoje pytanie. Tak byłem z nimi w zeszłym roku. Reszta jak w opisie.

  Pozdrawiam Radek


  anycul
  Członek
  Post count: 2
  #21854 |

  Cześć Radek.
  Dzięki za odpowiedź. Długi weekend już wykupiłam „moim ludziom” i całą ekipą CYKLOTUROWĄ jedziemy na Słowację w góry. Ale może dotrzemy w tym roku z Igorem do Powidza? A innym zainteresowanym – ja też znam ten hotel, znam Alfa Star – jedno z nielicznych biur podających w ofertach ostateczną cenę. W jednym się tylko nie zgodzę – my jesteśmy zadowoleni z jedzenia :)))) I właśnie tam jedziemy w kwietniu z powodów które wymieniłeś: dobra obsługa, tanie wakacje, fajne rafy, Joseph w sklepiku no i prawie puste baseny!!! Życzymy z Igorem owocnego wyjazdu i pozdrawiamy.
  Lucyna


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #21855 |

  Część Lucyna. Szkoda, że nie dacie rady jechać razem z nami. Koniecznie pozdrówcie Józefa.

  Pozdrowienia Radek


Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.