Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • esemka
  Członek
  Post count: 2
  #14254 |

  witam,

  jestem ciekawa czy sa organizowane kursy/”szkolenia” freedivingu? tak jak np. cmasowskie na p1 czy wyzsze stopnie. chodzi mi jedynie o organizacje/ klub ktory pomoze mi / podpowie i nauczy jak dosknalic siebie(umysl i cialo)aby optymalnie i efektywnie korzystac z jednego oddechu.

  z gory dziekuje za pomoc.

  dodam ze jestem z warszawy i tu chetnie odbylabym taki coaching.

  es


  mermaid
  Członek
  Post count: 40
  #14255 |

  kursow jako takich to raczej nie ma, ale w kilka osob mozna sie zawsze ustawic i pocwiczyc. To zawsze tak mobilizuje dodatkowo zeby nad soba pracowac, no i ludzi mozna fajnych poznac 🙂


  Tomasz Kugler
  Członek
  Post count: 68
  #14256 |

  Cześć,

  Są pomysły na stworzenie kursów/szkoleń i odpowiednich stopni freedivingowych, być może za pewien czas wejdą w życie. Póki co świetną taką okazją do zaczerpnięcia wiedzy i poprawienia swych umiejętności pod okiem bardziej doświadczonych są coroczne zloty nad jez.Powidzkim. Juz niedługo 10,11 września, wkrótce info na stronie.

  Pozdrawiam i zapraszam


  Bartek Janiszewski
  Participant
  Post count: 1204
  #14257 |

  Jakiś czas temu rozpocząłem treningi z freediverami z wawy i przyznam, że efekty już są.
  Trenujemy na inflanckiej, w ten piątek prawdopodobnie będzie klejne spotkanie. Zostaw namiary na siebie a jak tylko Apneus potwierdzi trening to się zdzwonimy.
  Pozdrawiam, deep
  bjaniszewski@vp.pl


  apneus
  Participant
  Post count: 583
  #14258 |

  Cześć Esemka. Tak jak napisał Deep będziemy trenowaqć w piątek o godz 18:00 na Inflackiej (tor dla pływających w płetwach).Prócz mnie i Deep’a będzie też Subba i Mermeid.Ostatnio trenował też z nami Nitas.Tak więc jeśli jesteś zainteresowana to przyjdz! Ze względu na wakacje i wyjazd na Hańcze ostatnio nie chodziliśmy na basen.Teraz prawdopodobnie wznowimy treningi basenowe tak jak to było przed wakacjami. Będziemy w poniedziałki środy i piatki 18-20:00.Wszystko ustalimy na miejscu do zobaczenia na basenie.
  Jeśli masz jakieś pytania to napisz apneus@op.pl


Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.