Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #13298 |

  Witam. Wracamy do kwestii zorganizowania w Polsce kursu na sędziów międzynarodowych AIDA. Kurs taki był planowany w zeszłym roku przy okazji zawodów w Rybniku, niestety kłopoty zdrowotne Pima nie pozwoliły na jego przeprowadzenie.

  Obecnie mamy kolejna okazje na organizacje kursu przy okazji tegorocznych zawodów w Rybniku. Kurs przeprowadzony został by przez Utę Gessman i Pima Vermeulen’a. Kurs odbywałby się w piątek przed zawodami, podczas zawodów ( zajęcia praktyczne ). Zakończenie kursu miałoby miejsce w niedzielę.

  Minimalna liczba uczestników w celu przeprowadzenia kursu to cztery osoby. W związku z tym, że trzeba wcześniej ustalić transport, proszę o zgłoszenia oraz wpłaty zaliczek do 10 listopada.

  Koszt kursu wyniesie 260 EURO wraz z kartą i opłatą licencji sędziowskiej AIDA.

  Zapisy proszę kierować do mnie na rgaca@poczta.onet.pl

  Pozdrawiam i zapraszam Radek


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #13299 |

  W tej chwili na kurs zgłosiły się dwie osoby. Udało mi się wynegocjować, że kurs odbędzie się już przy udziale trzech a nie jak to jest normalnie pięciu osób. Wiem, że koszty nie są małe ale serdecznie zachęcam bo kolejna okazja do kursu w Polsce może być nie tak prędko ;-).

  Pozdrawiam Radek


  Radosław Gaca
  Participant
  Post count: 615
  #13300 |

  Witam.

  Na obecna chwilę na kurs zgłosiły się dwie osoby. Aby kurs ostatecznie doszedł do skutku potrzeba trzech. Aby ułatwić wam decyzje i zachęcić do udziału wynegocjowałem zniżkę z udział w kursie dla członków SFP w wysokości 20 EURO.

  Pozdrawiam i zachęcam do udziału Radek


Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.