Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Piotr Gruszeczka
  Participant
  Post count: 151
  #23561 |

  Mysłowickie Centrum Nurkowe DivingTech organizuje kurs i egzamin na kłp.

  W kursie wezmą udział członkowie ich klubu ( kilka osób) i chętni z zewnątrz. Na kurs (ok 3 godziny) złoży się część teoretyczna (asp. prawne, przepisy dot. łowiectwa podwodnego i amatorskiego połowu ryb, asp. bezpieczeństwa) i część praktyczna ( obsługa kusz i pozostałego sprzętu). Kurs będzie połaczony z egzaminem – najpierw kurs, a potem w ten sam dzień odbędzie się egzamin, na który przyjedzie komisja z PZW. Jezeli, okazałoby się, że z jakiś powodów komisja nie będzie mogła przyjechać w ten sam dzień co kurs to osoby spoza regionu dostaną wcześniej drogą elektroniczną materiały do przygotowania się samodzielnego i beda mogły przyjechać na sam egzamin.

  Koszt kursu wraz z egzaminem to 350 pln jeżeli od nas (spoza klubu DivingTech) będzie do 4 chętnych, przy większej nas liczbie możemy liczyć na niższą cenę.

  Panowie z DivingTech gwarantują, że uzyskany na egzaminie papier pozwoli na wydanie nam kłp w Urzędach Miejskich, służą też pomocą w jej uzyskaniu.

  Proponowany termin możliwy do zorganizowania kursu ustaliliśmy wspólnie z organizatorem i osobami na razie zainteresowanymi na sobotę 06.03.2010 na godzinę 9 – 10 rano w Centrum Nurkowym DivingTech w Mysłowicach przy ul. Ziętka 106.

  Deklarujcie się jeżeli jesteście chętni i termin Wam odpowiada. Na razie potrzebne będą dane takie jak imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, tel kontaktowy (możecie mi je przesłać na maila: tretre50@wp.pl ) Na kursie wszystkie pozostałe potrzebne dane podamy na formularzu.

  Informację przekażcie innym potencjalnie zainteresowanym jezeli takich znacie.

  Jeszcze raz na koniec w skrócie:

  Koszt kursu to 350zł
  (w cenie materiały, zajęcia teoret., zajęcia prakt., egz. końcowy z udziałem komisji PZW, certyfikat)
  Termin kursu: 06.03.2010r godzina 9 – 10 rano.
  Termin egzaminu przed komisją PZW: w ten sam dzień po kursie.
  Miejsce kursu: siedziba DivingTech Mysłowice ul. Ziętka 106


  josetsu
  Członek
  Post count: 356
  #23562 |

  no super nareszczie jakas inicjatywa:) ZGLASZAM SIE NA BANK:d


Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.