Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • yajin
  Członek
  Post count: 17
  #22944 |

  Witam.
  Jadę jutro do Krakowa na koncert Andy Timmonsa i wpadł mi do głowy pomysł żeby wybrać się wcześniej na Zakrzówek ponurkować. Nigdy tam nie byłem, więc z chęcią bym się tam wybrał. Z tego co czytałem na necie Zakrzówek jest częścią Krakowa, i tu moje pytanie czy da się tam dojechać komunikacją miejską? Jeżeli tak to jakimi liniami? Do Krakowa będę jechał pociągiem albo autobusem. Jeśli chodzi o godziny to najwcześniej w Krakowie mogę być ok 11:30. Na nurkowanie miałbym czas gdzieś tak do 17 (chyba, że dojazd na ul. łokietka zajmie więcej niż 1h). Jacyś chętni, trochę późno na umawianie się ale może akurat ktoś się znajdzie. W razie co mój telefon 887820606. Pozdrawiam.

  Bartek


  proca
  Członek
  Post count: 445
  #22945 |

  Ja chory, Maciek na urlopie, to raczej nikogo nie znajdziesz. Pawła, Darka i Dominika to od zawodów (w krakowie) nie widziałem, więc na nich też raczej nie masz co liczyć.
  Komunikacja miejska to raczej odpada. Możesz co najwyżej pod Tesco sobie podjechać, bo z tego co słyszałem coś tam jeździ. A i musisz sobie bilet kupić. kosztuje 15 zł i możesz go dostać w krakenie.
  http://www.kraken.pl/
  Pozdrawiam.


Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.