Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • maciek
  Członek
  Post count: 461
  #22912 |

  Witajcie,

  Osoby pragnące korzystać z zaplecza CN Kraken przy Zakrzówku celem uprawiania freedivingu, nie posiadające jednocześnie certyfikatów sprzętowych, proszone są o zgłoszenie się do mnie (elmaciek at gmail com) bądź Dominika Bloka (dominik.blok at gmail com) po wydanie zatwierdzonej i respektowanej przez CN Kraken przepustki/certyfikatu.

  Konieczność taka dyktowana jest wymogami umowy, wg. której CN Kraken publicznie udostępnia dzierżawiony przez siebie teren. Bez „certyfikatu” udostępnienie bazy freediverom będzie problematyczne a w niedalekiej przyszłości prawdopodobnie w ogóle niemożliwe.

  Wzór został zaakceptowany przez właściciela CN i stanowi dla niego informację, że wiemy co robimy, robimy to zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i na własną odpowiedzialność. Ujmując rzecz w skrócie: dupochron.

  Wydanie przepustki pozbawione jest wszelkich formalności. Wysyłamy awers i rewers z podstawowymi danymi nurka. Otrzymaną grafikę należy już tylko wydrukować i zalaminować.

  Pozdrawiam,
  em.


  pynio
  Członek
  Post count: 72
  #22913 |

  WSPANIALE!!!!

  Czyzby to po mojej ostatniej (konkretnie poniedzialkowej) „akcji” tam, gdzie dosc glosno wyrazalem swoje niezadowolenie na ten temat? Juz wysylam zgloszenie! Wspaniale, ze zrobiliscie taka mozliwosc.


  maciek
  Członek
  Post count: 461
  #22914 |

  O żadnej „akcji” nie wiem. Temat certyfikatów przewijał się w kontaktach z Krakenem już od dłuższego czasu.

  W związku z tym, że z certyfikatami staniemy się rozpoznawalni jako jednolita grupa, bardzo proszę o szczególną dbałość o dobre stosunki z CN i oczywiście przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na akwenie.

  em.


Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.