Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • darek
  Członek
  Post count: 75
  #7019 |

  Czesc mam propozycje wspolnego spotkania na trening we czwartek o godzinie 20 45. Oprocz treningu fajnie by bylo obgadac pare szczegolow odnosnie zawodow basenowych w krakowie.

  Ps Arc, Daro22 przyjdzicie jak mozecie 🙂 Albo dajcie jakos znac. 8) 8)


  arc
  Członek
  Post count: 41
  #7020 |

  Ok. Przyjde. To bedzie drugi basen tego dnia – bo rano mam „firmowy” 🙂


  proca
  Członek
  Post count: 445
  #7021 |

  Czy ja też mógłbym przyjść?
  O jaki basen chodzi?
  Jaka kwota za wstęp?


  papcio
  Członek
  Post count: 92
  #7022 |

  Basen Korona.
  Wstęp 8 zł studenci, 10 zł reszta
  Zapraszamy wszystkich.

  Papcio


  proca
  Członek
  Post count: 445
  #7023 |

  :happy :happy :happy To na 100% przyjdę w ten czwartek. Mam szczęście mieszkać dosyć blisko korony, ale już bardzo dawno nie bylem na tym basenie (jakies 5 lat) w sumie tak blisko to grzech nie kożystać. Jakbyścię coś napisali czy te treningi są stałe to byłbym wdzięczny. 🙂


  proca
  Członek
  Post count: 445
  #7024 |

  JESTEM TAK W**RWIONY, że się w pale nie mieści. Przychodzę na basen, czekam w kolejce po bilet, na chwilę wyglądam do przodu, bo tam coś jeden gość utknął przy kasie, staje na swoim miejscu. Podchodzę do kasy a gość który był za mną nagle wpycha się przedemnie kupuje 2 ostatnie bilety dla siebie i swojej dziewczyny, a ja dowiaduję się, że koniec biletów. I pytam się, gdzie ta piprzona sprawiedliwość.

  PS. Kiedy następny trening. :[] :[] :[]


  proca
  Członek
  Post count: 445
  #7025 |

  Bardzo niefajnie, że nie mogłem was poznać, ale los tak chciał, że przez jakiegos palanta nie udało mi się wejść. Natomioast dziś sobie poszedłem niestety sam i pobawiłem się troszkę. Basen wypasiony.

  Jeden problemik. Jaksię płynie przy dnie to jest szybciej niż w toni. Nie wiem czemu ale tak jest. No a tam na początku 4 m potem 4,5m i schodz do 1,5m
  i najpierw z 5m w toni potem do dna, no i do góry przy dnie aż do końca basenu. tak więc te 25m to płynąc przy dnie to raczej ze 30m i to męczące. (bez płetw nie próbowałem w płetwach tam pływać.


Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.