Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • tomasir
  Członek
  Post count: 53
  #14021 |

  Witam serdecznie.

  Ciekaw jestem czy w Krakowie są jacyś amotorzy tegoż sportu. Z chęcią bym do jakieś grupy dołączył (na razie ze względu na kompletny brak umiejętności nurkowanie w jeziorach wykluczam 🙁 ).

  Ale może ktoś byłby chętny „wprowadzić” mnie w arkana tegoż sportu.
  By nie było wątpliwości jestem totalnym amatorem, więc penie i trochę cierpliwości by było trzeba 🙂
  Wszystkich chętnych do pomocy (niezależnie od wieku 8) ) zapraszam do odpowiedzi w tym teamcie lub proszę o kontakt na maila: tomekoglaza@poczta.fm (ewentualnie gg 1211464 – jestem dostępny od 7-17 w dni „pracujące”)

  Pozdrawiam WSZYSTKICH
  tomasir


  marcinapnoe
  Członek
  Post count: 31
  #14022 |

  Z tego co wiem jedną z pierwszych sekcji nurkowania APNOE była właśnie sekcja w Krakowie (Nautica Apnoe Team przy Krakowskim Centrum Turystyki Podwodnej Nautica http://www.nautica.com.pl). Czy jest jeszcze tego nie wiem. Co do informacji dla początkującego: cóż wejdź na moją stronę (www.domowamoja.republika.pl) i poczytaj ciekawostki i informacje w dziale „nurkowanie”. Jeśli zechcesz zacząć ćwiczyć to radzę od kondycji ogólnej i obycia z wodą. Treningi z psem w lesie, na basenie (bez psa), trening mentalny- nauka oddychania itd. Wszystko przyjdzie z czasem. „Wielka podróż rozpoczyna się od małego kroku”.
  Wszelkie pytania na mail marsit@wp.pl 😮


  xqx
  Członek
  Post count: 48
  #14023 |

  sekcja Nautica Apnoe Team przy Krakowskim Centrum Turystyki Podwodnej Nautica jest martwa (nawet jezeli jest adres internetowy czy jakies basenowe zajęcia spotadycznie sie odbywają) o czym świadczy chociazby brak zawodników z Krakowa na zawodach. kiedyś próbowałem sie z nautica skontaktowac w sprawie treningów ale oni po prostu traktują freediving jako kolejną mozliwość zrobienia kasy i potencjalną reklamę.no cóż kraków (to oczywiście zart)


  tomasir
  Członek
  Post count: 53
  #14024 |

  To może Ty Xqx mógłbyś wesprzeć „praktyką” mnie, czyli amatora?

  Byłbym wielce zobowiązany za pomoc


  pawell
  Członek
  Post count: 16
  #14025 |

  Jestem z krakowa, nurkuje od kilku sezonów, od niedawna interesuje mnie tez freediving, chetnie bym ponurkował, pocwiczył na zakrzówku lub na basenie z kims z grupy. Wstyd ze na mistrzostwach polski nikt nie reprezentował Krakowa :J Dobrze by było gdyby kilka chetnych osób z krakowan założyło krakowską grupe freedivingu, zeby w przyszłości nie bylo takich wsyp (!)


  pawell
  Członek
  Post count: 16
  #14026 |

  Aha zapomialem.
  kontakt htp@poczta.fm
  gg: 3951086


  tomasir
  Członek
  Post count: 53
  #14027 |

  Udało nam sie z Pawellem zgadać – i rozpoczynamy razem wspólne trenowanie. Pierwszy trening – sobota (jutro – 18.09) o 9.30 na basenie AE (ekonomicznej). Każy chętny niech da wcześniej znać – to się jakoś zgadamy. Dam namiar na mnie – 0-508-350-234.
  Teraz musze przestać pisać bo jestem na bezdechu 😀


  tomasir
  Członek
  Post count: 53
  #14028 |

  Witam ponownie. W sobotę o 9.15 planuję trening na basenie AE. Basen nie jest głęboki – (max 2 m) więc powinien być idealny do treningu. Jeśli ktoś zamierza iść niech da znać – 0-508-350-234 lub 268-16-76, byśmy się łatwo odnaleźli


Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.