Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • sebastian
  Członek
  Post count: 1
  #18279 |

  @Admin: wybaczcie podwojenie watku ale z niewiadomych przyczyn, nie wyswietlaja mi sie zadne odpowiedzi ( w tym moje ) w poprzednim watku ktory zalozylem.


  @Marcinhornat

  Witaj,
  nie wiem czemu ale w watku ktorym zalozylem nie wyswietlaja mi sie odpowiedzi odpisuje wiec na maila ( poza tym zalozylem nowy watek w dziale sprzet mozesz mi tez odpowiedziec tam ). Swietnie ze znalazles ten sklep we Wloszech maja jeszcze nizsze ceny. Moge brac stamtad. Pianke maja o ponad 10 E tansza i maja niedrogie pletwy. Jestem zainteresowany i moge zlozyc zamowienie w tym tygodniu. Daj znac co i jak. Poza tym jest jeszcze jedna osoba z Krakowa ktora chce brac pianke.

  Pozdrawiam,
  Sebastian


  Bartek Janiszewski
  Participant
  Post count: 1204
  #18280 |

  jeśli nie wyświetla się wpisany post i jest info o błędzie to wciskamy F5 i ENTER, post powinien wskoczyć.


  marcinhornat
  Członek
  Post count: 17
  #18281 |

  podesłałem Ci wiadomośc na email’a
  pozdrawiam 🙂


  tazoo
  Członek
  Post count: 37
  #18282 |

  Ja w tamtym wątku odpowiedziałem jako pierwszy i od razu nie mogłem przeczytać swojej wypowiedzi( żadnego info o błędzie nie było!). Innych wypowiedzi również, mimo , że były. Używając opcji „szukaj” i słowa, którego wczesniej użyłem udawało mi sie je w końcu odnalezć.Dodam tylko,że zjechałem tak sklep spearfishing24.pl, a wymieniony w tytule odrzucuiłem za koszt przesyłki, oraz uwielbienie do long johnów(znalazłem jedną, czarną, koszmarnie drogą piankę z któtkimi spodniami w całej ofercje) Miałem dosyć i kupiłem effesuby u nas.
  Pytam się……..czy Ktoś przyblokował?


Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.